Rederij Doeksen

Rederij Doeksen obsługuje regularne połączenia promowe pomiędzy Harlingen, Vlieland i Terschelling. Podróż prowadzi między trzema celami na północnym wybrzeżu Holandii, Harlingen na stałym lądzie a wyspami Vlieland i Terschelling.

Przez cały rok jest wiele dziennych rejsów pomiędzy wszystkimi trzema portami. Daje ci możliwość podziwiania zapierających dech w piersi widoków, pięknego wybrzeża i wspaniałych leśnych spacerów. Jeśli chcesz zabrać ze sobą swojego futrzanego przyjaciela, możesz to zrobić bezpłatnie.

Na pokładzie wszystkich statków Rederij Doeksen znajdziesz restauracje samoobsługowe z kawą, wypiekami, kanapkami, owocami i różnymi gorącymi posiłkami. Masz również możliwość zrobienia zakupów przed wejściem na pokład ze sklepem w terminalu promowym Harlingen. W tym sklepie znajdziesz gazety, czasopisma, kartki z życzeniami, pamiątki, książki i produkty wyspiarskie.

Z directferries.pl można znaleźć Rederij Doeksen rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Rederij Doeksen bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Rederij Doeksen z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Rederij Doeksen - trasy i porty

Wszystkie trasy Rederij Doeksen