Pianosa Island

Porownaj promy z Wyspa Pianosa do Elba

Obecnie jest jedna trasa łącząca Wyspa Pianosa i Elba operowana przez 1 firma promowa - Toremar. Połączenie z Pianosa do Rio Marina obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 1 godzina 50 minuta.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Wyspa Pianosa Elba na trasie Pianosa - Rio Marina zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Wyspa Pianosa do Elba

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Wyspa Pianosa do Elba

Wyspa Pianosa - przewodnik:

Mała wysepka Pianosa znajduje się niedaleko południowo zachodniego wybrzeża Elby, między Włochami a Korsyką.

Pianosa to sanktuarium fauny i flory, i wizyty na nią są surowo ograniczone. Łodzie turystyczne i statki rybackie muszą uzyskać pozwolenie aby zbliżyć się na więcej niż 3km do wyspy.

Elba - przewodnik:

Trzecia najwieksza wyspa we Wloszech jest Elba,nadrabiajaca na Toscanskim Archipelagu na Morzy Tyrenskim.

Wygnania Napoleona byly poczatkowo by umiescic wyspe na mapie, ale dzis turysci przyjezdzaja po krystalicznie czysta wode, oszalamiajace plaze i zajecia na dworzu takie jak wedrowki, wycieczki po gorach. Takze jako czesc najwiekszego parku morskiego w Europie jest to idealne miejsce do nurkowania, z duza iloscia kolorowych ryb i pieknego podloza.

Niektore z najwiekszych atrakcji to archeologiczne musea, imponujące mury i twierdze oraz piekne stare rezydencje Napoleona, Palazzina dei Mulini.

Elba ma pare portow w polnocno zachodnim regionie wiec latwo latwo dotrzec z glownego ladu Wloch i wyspo dookola na Tyrenskim Morzu. Jest wiele przewoznikow do wyboru, ktore oferua regularne polaczenia.