Wyspa Kangura

Jak zarezerwować promy z Wyspa Kangura do Australia

Obecnie jest jedna trasa łącząca Wyspa Kangura i Australia operowana przez 2 firmy promowe - Kangaroo Island Connect & Sealink Kangaroo Island. Połączenie z Penneshaw do Cape Jervis obsługuje dziennie z planowanym czasem rejsu od około 30 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Wyspa Kangura Australia na trasie Penneshaw - Cape Jervis zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Wyspa Kangura do Australia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Wyspa Kangura do Australia

Australia - przewodnik:

Australia jest 6 co do wielkosci krajem na swiecie, od powierzchni ziemi, skladajacy sie z ladu, Tasmanii oraz tysiac mniejszych wysp na morzu.

Jak dla takiego duzego kraju, populacja liczy tylko okolo 24 miliony, zakonczone ogromnym przestrzenia zapiera dech w piersiach, puszcza dziewicza, znany jako "the outback", niemal 90% Australijczykow mieszka w miastach nadmorskich.
Sydney, najwieksze miasto, ktore posiada plaze, modne bary wzdluz wybrzeza, Opera House i Royal Botanic Garden.

Wycieczki Australijskie obejmuja Airlie Beach do nurkowania Great Barrier Reef lub Kangaroo Island dla jego wspanialego Parku Narodowego, natomiast Wyspy Tiwi, na polnocy, pokazuja fascynująca Aborygenow styl zycia.

Z wieloma wyspami dookola Australijskiego wybrzeza, najlepiej podrozowac promami by dotrzec do glownego ladu.