Turcja

Jak zarezerwować promy z Turcja do Cypr

Obecnie jest jedna trasa łącząca Turcja i Cypr operowana przez 1 firma promowa - Akgunler Denizcilik. Połączenie z Tasucu do Kyrenia obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 6 godziny.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Turcja Cypr na trasie Tasucu - Kyrenia zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Turcja do Cypr

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Turcja do Cypr

Turcja - przewodnik:

Turcja jest krajem na granicy Poludnio-Wschodniej Europy i Zachodniej Azji. Razem z linia brzegowa Czarnego Morza, Morza Srodziemnomorskiego i Aegean na zachodzie.

Biorac pod uwage polozenie pomiedzy dwoma kontynentami, Turcja jest podziwiana za jej kulture, przyczyniajac sie jednym z najczesciej odwiedzanych krajow swiata. Przyklady kraju ekscytujacej historii sa powszechne,majestatyczne meczety w Istambule i urzekajacych ruin Efezu

Natura jest roznorodna, od piaskowych plaz na zachodzie do wielkich gor na wschodzie, oferujac zajecia na wolnycm powietrzu.

Turcja posiada wiele portow, gdyz ma wiele wysp na Morzu Aegean i Morzu Srodziemnomorkim. Oferujac wiele polaczen promowych do wielu miedzynarodowych miast oraz do wielu miast w Turcji zaczynajac od Istanbulu po cale Morze Marmara