Tiwi Islands

Jak zarezerwować promy z Tiwi Islands do Australia

Obecnie jest jedna trasa łącząca Tiwi Islands i Australia operowana przez 1 firma promowa - Sealink Northern Territory. Połączenie z Wurrumiyanga do Cullen Bay obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 2 godziny 30 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Tiwi Islands Australia na trasie Wurrumiyanga - Cullen Bay zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Tiwi Islands do Australia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Tiwi Islands do Australia

Australia - przewodnik:

Australia jest 6 co do wielkosci krajem na swiecie, od powierzchni ziemi, skladajacy sie z ladu, Tasmanii oraz tysiac mniejszych wysp na morzu.

Jak dla takiego duzego kraju, populacja liczy tylko okolo 24 miliony, zakonczone ogromnym przestrzenia zapiera dech w piersiach, puszcza dziewicza, znany jako "the outback", niemal 90% Australijczykow mieszka w miastach nadmorskich.
Sydney, najwieksze miasto, ktore posiada plaze, modne bary wzdluz wybrzeza, Opera House i Royal Botanic Garden.

Wycieczki Australijskie obejmuja Airlie Beach do nurkowania Great Barrier Reef lub Kangaroo Island dla jego wspanialego Parku Narodowego, natomiast Wyspy Tiwi, na polnocy, pokazuja fascynująca Aborygenow styl zycia.

Z wieloma wyspami dookola Australijskiego wybrzeza, najlepiej podrozowac promami by dotrzec do glownego ladu.