Tasmania

Jak zarezerwować promy z Tasmania do Australia

Obecnie jest jedna trasa łącząca Tasmania i Australia operowana przez 1 firma promowa - Spirit Of Tasmania. Połączenie z Devonport (Tasmania) do Melbourne obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 9 godziny 30 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Tasmania Australia na trasie Devonport (Tasmania) - Melbourne zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Tasmania do Australia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Tasmania do Australia

Tasmania - przewodnik:

Tasmania lub "Tassie" jak jest znany lokalnie znajduje się około dwieście czterdzieści kilometrów od południowo-wschodniego wybrzeżu kontynentalnej Australii i ma zaludnienei od około pół mlliona.

Tasmania jest miejscem dzikich i pięknych krajobrazów, przyjazny, pomocnych osób, wspaniałego wina i żywności i wciągającej historii wywołany przez spektakularne ruiny.

Jest to także najmniejszy stan Australii i najbardziej zróżnicowanym geograficznie z ponad 40 procent Tasmanii zastrzeżone jako obszaru parku narodowego i światowego dziedzictwa.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś w Tasmanii, czy spędzasz czas w jednym miejscu, lub zwiedzasz wyspe, wiemy ze, będziesz zachwycony, tym co znajdziesz i zaskoczony, jak dużo większa Tasmania naprawdę jest w środku.

Dojazd do Tasmanii przez morze jest stosunkowo prosty i bezstresowe. Odpływają promy z Port Melbourne w kontynentalnej części Australii i dokuja w Esplanade w East Devonport w północnej części Tasmanii. Popularne przejście operuje przez cały rok i jest prowadzona przez TT-Line z ich promami Spirit of Tasmania.

Australia - przewodnik:

Australia jest 6 co do wielkosci krajem na swiecie, od powierzchni ziemi, skladajacy sie z ladu, Tasmanii oraz tysiac mniejszych wysp na morzu.

Jak dla takiego duzego kraju, populacja liczy tylko okolo 24 miliony, zakonczone ogromnym przestrzenia zapiera dech w piersiach, puszcza dziewicza, znany jako "the outback", niemal 90% Australijczykow mieszka w miastach nadmorskich.
Sydney, najwieksze miasto, ktore posiada plaze, modne bary wzdluz wybrzeza, Opera House i Royal Botanic Garden.

Wycieczki Australijskie obejmuja Airlie Beach do nurkowania Great Barrier Reef lub Kangaroo Island dla jego wspanialego Parku Narodowego, natomiast Wyspy Tiwi, na polnocy, pokazuja fascynująca Aborygenow styl zycia.

Z wieloma wyspami dookola Australijskiego wybrzeza, najlepiej podrozowac promami by dotrzec do glownego ladu.