Rosja

Jak zarezerwowac promy z Rosja do Estonii

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Rosja i Estonia operowana przez 1 firma promowa - St Peter Line. St Petersburg do Tallinn polaczenie promowe operuje tygodniowo z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 14 godziny.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Rosja Estonia polaczenie miedzy St Petersburg i Tallinn.

Mapa połączeń promowych z Rosja do Estonia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Rosja do Estonia

o Rosja:

Rosja, jest największym krajem na świecie i zajmuje znaczną część Eurazji, rozciągając się od wybrzeży Morza Bałtyckiego aż po wybrzeża Oceanu Spokojnego. Jest państwem federacyjnym we wschodniej i środkowej Europie oraz w Azji, nad Morzem Bałtyckim, Oceanem Arktycznym, Oceanem Spokojnym, Morzem Kaspijskim i Morzem Czarnym. Największy obszar stanowi jej azjatycka część, bo aż 75% powierzchni ogólnej. Azjatycka część Rosji nazywana jest potocznie Syberią, ze względu na to, że stanowi ona większość obszaru tej części Rosji. Jedną czwartą terytorium Rosji zajmuje część europejska, w której leży stolica kraju Moskwa oraz inne ważne miasta kraju jak Sankt Petersburg czy też Kaliningrad. Obszar europejski, pomimo że jest zdecydowanie mniejszy, skupia większą liczbę mieszkańców niż część azjatycka. Główną przyczyną tego zróżnicowania jest fakt, że tereny azjatyckie są obszarami o surowym klimacie.

Rosja jest krajem o bardzo zróżnicowanym krajobrazie, rzeźbie terenu i klimacie ze względu na duży obszar, jaki zajmuje. Terytorium Rosji obejmuje 9 stref czasowych, a więc najwięcej na świecie. Kraj cechują ogromne obszary, które są bardzo słabo zaludnione, są też miejsca całkowicie niezamieszkane, które zajmują tajga i tundra. Ogromne obszary tego kraju zajmują tereny o bardzo surowym klimacie, gdzie przez cały rok utrzymuje się wieczna zmarzlina, a nocne zimowe spadki temperatur dochodzą do -70 °C.

o Estonia:

Estonia jest Baltyckim Narodem w Polnocnej Europie,obejmujacy glowny lad i ponad 2000 wysp na Morzu Baltyckim.

Oferujac jeden z najbardziej wysoki standard zycia i szybki wzrost ekonomiczny w Europie, Estonia jest teraz dostepnym krajem turystycznym, wylonionym z wladzy radzieckiej w 1991 roku.

Podobnie jak sam kraj, Tallin rozwinal sie od bylego radzieckiego miasta do jednego z najbardziej fascynujacych stolic na kontynencie. Jest znany ze swojego Starego Miasta, ktore jest najlepiej zachowane z calej Polnocnej Europy. Bajkowe budynki, niekonczacy wybor barow, restauracji i hoteli.

Jest wiele polaczen promowych z Zatoki Finskiej i Morza baltyckiego z portow w Skandynawi i Rosji. Polaczenia sa operawane przez szeroka game operatorow oferujaca rozne czasy przejazdow.