Mexico

Porownaj promy z Meksyk do Baja Carlifornia Sur

2 ferry routes łączą Meksyk i Baja Carlifornia Sur oferując w sumie 9 przepraw w tygodniu. Baja Ferries oferuje 2 routes, Topolobampo do La Paz operuje 6 razy dziennie, i Mazatlan do La Paz ktora operuje 3 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Meksyk do Baja Carlifornia Sur zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Meksyk do Baja Carlifornia Sur

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Meksyk do Baja Carlifornia Sur

Baja Carlifornia Sur - przewodnik:

Karolina Dolna Południowa, najmłodszy stan w Meksyku, stanowi południową część półwyspu o tej samej nazwie na północnym zachodzie.

Jednocześnie dziwaczna i piękna, Karolina Dolna Południowa, jest jednym z najbardziej uroczych i fascynujących regionów kraju. Na jej suchych terenach znajdziesz osobliwą, niespotykaną roślinność, nieznaną zagranicznym turystom. Najbardziej charakterystyczną rośliną jest drzewo Boojum, w kształcie odwróconego pasternaku, znajdziesz tam również jednak klasyczne, ale równie piękne krajobrazy jak piaszczyste plaże z piękną linią brzegową oraz formacje geologiczne takie jak „Land’s End” . Na tym terenie znajduje się również jeden z największych chronionych rezerwatów w Ameryce Łacińskiej.

Na południu znajdziesz stolicę stanu, La Paz, kosmopolityczne miasto z pięknych promenadami i mnóstwem sklepów. Los Cabos to kolejny popularny ośrodek turystyczny, mogący poszczycić się imponującymi katedrami, a w nocy tętniący życiem. Popularne są tu również wycieczki do miejsc gdzie można obserwować wieloryby.

Do Karoliny Dolnej Południowej można łatwo dostać się promem poprzez Zatokę Kalifornijską. Istnieją regularne połączenia z kilku miast z meksykańskiego stanu Sinaloa do La Paz.