Meksyk

Jak zarezerwowac promy z Meksyk do Baja Carlifornia Sur

Sa 2 trasy dzialajacych pomiedzy Meksyk i Baja Carlifornia Sur oferujac w sumie 9 przepraw w tygodniu. Baja Ferries operuje 2 tras, Topolobampo do La Paz dziala 6 razy w tygodniu & Mazatlan do La Paz okolo 3 razy w tygodniu.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Meksyk do Baja Carlifornia Sur aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Meksyk do Baja Carlifornia Sur

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Meksyk do Baja Carlifornia Sur

o Baja Carlifornia Sur:

Karolina Dolna Południowa, najmłodszy stan w Meksyku, stanowi południową część półwyspu o tej samej nazwie na północnym zachodzie.

Jednocześnie dziwaczna i piękna, Karolina Dolna Południowa, jest jednym z najbardziej uroczych i fascynujących regionów kraju. Na jej suchych terenach znajdziesz osobliwą, niespotykaną roślinność, nieznaną zagranicznym turystom. Najbardziej charakterystyczną rośliną jest drzewo Boojum, w kształcie odwróconego pasternaku, znajdziesz tam również jednak klasyczne, ale równie piękne krajobrazy jak piaszczyste plaże z piękną linią brzegową oraz formacje geologiczne takie jak „Land’s End” . Na tym terenie znajduje się również jeden z największych chronionych rezerwatów w Ameryce Łacińskiej.

Na południu znajdziesz stolicę stanu, La Paz, kosmopolityczne miasto z pięknych promenadami i mnóstwem sklepów. Los Cabos to kolejny popularny ośrodek turystyczny, mogący poszczycić się imponującymi katedrami, a w nocy tętniący życiem. Popularne są tu również wycieczki do miejsc gdzie można obserwować wieloryby.

Do Karoliny Dolnej Południowej można łatwo dostać się promem poprzez Zatokę Kalifornijską. Istnieją regularne połączenia z kilku miast z meksykańskiego stanu Sinaloa do La Paz.