Fiji

Porownaj promy z Fidzi do Waya Wyspa

Obecnie jest jedna trasa łącząca Fidzi i Waya Wyspa operowana przez 1 firma promowa - Awesome Adventures Fiji. Połączenie z Denarau do Octopus Resort obsługuje Weekly z planowanym czasem rejsu od około 2 godzina 30 minuta.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Fidzi Waya Wyspa na trasie Denarau - Octopus Resort zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Fidzi do Waya Wyspa

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Fidzi do Waya Wyspa

Fidzi - przewodnik:

Fidżi to archipelag w południowej części Pacyfiku obejmujący około 330 wysp, z których tylko jedna trzecia jest zamieszkanych.

Fidżi jest liderem w dziedzinie ekoturystyki; może poszczycić się również wspaniałymi plażami oraz przepięknymi rafami koralowymi. Fidżi jest piękne zarówno na lądzie jak i pod falami. Jest również uważany za " mekkę fanatyków rafy koralowej", oferując jedne z najlepszych miejsc do nurkowania na Pacyfiku.

Fidżi jest bardzo różnorodnym archipelagiem, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wyspy Mamanuca i Yasawa rozproszone na północno-zachodnim wybrzeżu oferują wszystko: od nocnych klubów po spektakularne malownicze krajobrazy, które możesz podziwiać podczas spacerów. Jeśli chcesz natomiast odwiedzić wielokulturowe miasta i ciekawe markety, możesz udać się na Viti Levu.

Biorąc pod uwagę ilość wysp i wysepek na Fidżi, istnieje ogromny wybór połączeń promowych z Denarau na zachodnim wybrzeżu Viti Levu. Z uwagi na wiele tras i częste połączenia, podróżowanie promem jest zdecydowanie najłatwiejszym sposobem na poruszanie się po tym tropikalnym raju.