Fiji

Porownaj promy z Fidzi do Mamanuca Wyspy

Liczne trasy promowe łączą Fidzi z Mamanuca Wyspy. 2 firmy promowe kursuje na 12 ferry routes do Denarau to Bounty Wyspa, Treasure Wyspa, Beachcomber Wyspa, Mana Wyspa, Tadrai Wyspa, Castaway Wyspa, Malolo Wyspa, Tropica Wyspa, Wadigi Wyspa, Likuliku Lagoon Resort, Tokoriki Wyspa i Matamanoa. Zobacz wszystkie trasy i rozkłady poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z DepartCountry--] - Mamanuca Wyspy zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries. Najkrótszy rejs trwa ok. 0 godzina 35 minuta.

Mapa połączeń promowych z Fidzi do Mamanuca Wyspy

Kliknij aby zobaczyć mapę

Fidzi - przewodnik:

Fidżi to archipelag w południowej części Pacyfiku obejmujący około 330 wysp, z których tylko jedna trzecia jest zamieszkanych.

Fidżi jest liderem w dziedzinie ekoturystyki; może poszczycić się również wspaniałymi plażami oraz przepięknymi rafami koralowymi. Fidżi jest piękne zarówno na lądzie jak i pod falami. Jest również uważany za " mekkę fanatyków rafy koralowej", oferując jedne z najlepszych miejsc do nurkowania na Pacyfiku.

Fidżi jest bardzo różnorodnym archipelagiem, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wyspy Mamanuca i Yasawa rozproszone na północno-zachodnim wybrzeżu oferują wszystko: od nocnych klubów po spektakularne malownicze krajobrazy, które możesz podziwiać podczas spacerów. Jeśli chcesz natomiast odwiedzić wielokulturowe miasta i ciekawe markety, możesz udać się na Viti Levu.

Biorąc pod uwagę ilość wysp i wysepek na Fidżi, istnieje ogromny wybór połączeń promowych z Denarau na zachodnim wybrzeżu Viti Levu. Z uwagi na wiele tras i częste połączenia, podróżowanie promem jest zdecydowanie najłatwiejszym sposobem na poruszanie się po tym tropikalnym raju.