Eleuthera

Porownaj promy z Eleuthera do New Providence

2 ferry routes łączą Eleuthera i New Providence oferując w sumie 9 przepraw w tygodniu. Bahamas Ferries oferuje 2 routes, Harbour Island do Nassau operuje 4 razy dziennie, i Spanish Wells do Nassau ktora operuje 5 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Eleuthera do New Providence zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Eleuthera do New Providence

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Eleuthera do New Providence

New Providence - przewodnik:

New Providence to wyspa w archipelagu Bahamów, gdzie mieszka siedemdziesiąt procent całej ludności kraju skupionej głównie w Nassau, stolicy państwa.

Niewielka, ale pełna energii New Providence jest cudownie chaotyczna, rozbudzająca wszystkie twoje zmysły. Klimat wyspy jest niesamowity i nic w tym dziwnego:, kiedyś najechana została ona przez piratów I odwiedzona została również przez Jamesa Bonda. Na wyspie znajdziesz wspaniale wyposażone markety oraz będziesz mógł wziąć udział w uroczystościach na plaży. Istnieje również wiele rozrywek dla tych, którzy potrzebują spokojnego odpoczynku. W Nassau nie brakuje fascynujących galerii i zabytkowych miejsc. Muzeum piratów oferuje wgląd w historię wyspy, podczas gdy ogromne ruiny Fort Charlotte zapewniają piękne widoki na wzgórza, jest to więc świetna opcja wycieczki dla rodzin.

New Providence jest świetnie zlokalizowana, jako że znajduje się w samym centrum archipelagu. Tak więc jest to jeden z krajowych węzłów komunikacyjnych, z wieloma promami dopływającymi do Nassau przez cały tydzień z wielu wysp archipelago.