Chuja Island

Porownaj promy z Chuja wyspa do Poludniowa Korea

2 ferry routes łączą Chuja wyspa i Poludniowa Korea oferując w sumie 14 przepraw w tygodniu. Hanil Express oferuje 2 routes, Chuja do Wando operuje 7 razy dziennie, i Chuja do Jeju ktora operuje 7 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Chuja wyspa do Poludniowa Korea zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Chuja wyspa do Poludniowa Korea

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Chuja wyspa do Poludniowa Korea

Chuja wyspa - przewodnik:

Wyspa Chuja znajduje się w połowie drogi między Jeju na południu, a Korei Południową od strony północnej.

W rzeczywistości są to dwie wyspy połączone mostem zwanym Hachuja i Sangchuja, oznaczające „górny" i „ dolny” ; tuż przy brzegach znajduje się również 38 małych, niezamieszkałych wysp.

Wyspy są fantastyczne dla rybołówstwa morskiego : w okolicznych wodach znajdziesz różnorodne gatunki zwierząt, począwszy od orłorybów, poprzez lucjany a kończąc na „horn fish”. Na lądzie jednymi z głównych atrakcji są siedliska czarnych gołębi oraz burzyków przy grobie Choi Yeong, słynnego generała z XIV wieku.

Terminal promowy Wyspy Chuja położony jest na wschodnim wybrzeżu, skąd odpływają statki na wyspę Jeju i do portu Wando na kontynencie. Trasy obsługiwane są przez jedną z wiodących firm promowych w Korei Południowej, a rejsy odbywają się codziennie.