Porownaj promy z Belgia do Anglia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Belgia - przewodnik

Wielojęzyczna i wielokulturowa Belgia graniczy z Francją, Niemcami, Luksemburgiem, Holandią i położona jest przy Morzu Północnym.

Belgia składa się z trzech głównych obszarów: Flandrii, w północnej części kraju, gdzie oficjanlnym językiem jest flamandzki, Walonii, francuskojęzycznego regionu na południu, i stolicy kraju Brukseli, położonej w centrum kraju.

Poprzez lata utrwalił się stereotyp, że Belgia jest nudnym i nieciekawym krajem. Ale jak może to być prawda jeśli jest to kraj słynący z piwa, małży, czekolady, gofrów i frytkek z majonezem?

Stolica kraju, Bruksela, jest jednym z najbardziej wielokulturowych miast w Europie i, od epoki Eurostaru, niezwykle popularnym miejscem wśród turystów. W kraju jest czymś więcej niż tylko jego stolicą: oferuje zdumiewającą historię sztuki i ponad 60 miejsc z listy dziedzictwa UNESCO.

Belgia jest znakomtym punktem wypadowym do dalszej podróży do północnej Anglii lub do Europy kontynentalnej. W ten sposób możesz uniknąć niepotrzebnego nadrabiania drogi. Połączenie promowe są dosyć częste i dostępne przez cały rok. Wybierając rejs statkiem zapewniasz sobie bezstresową i wygodną podróż.

Anglia - przewodnik

Anglia jest największym i najbardziej zaludnionym z czterech regionów, które składają się na terytorium Wielkiej Brytanii.

Geograficznie Anglia jest regionem w centralnej i południowej części Wielkiej Brytanii. Graniczy z Szkocją na północy, na zachodzie z Walią i Irlandii Północną przez Morze Irlandzkie.

Podróże promami są bardzo popularne i dobrze rozwinięte w Anglii, zwłaszcza wśród turystów z Irlandii Północnej i Europy.

Anglia posiada wiele portów zapewniających połączenia promowe z Irlandią przez Morze Irlandzkie, z Francja przez Kanał La Manche i z Holandią przez Morze Północne.

Promy z Belgia do Anglia

Obsługa klienta

CSBannerText