Belgia

Jak zarezerwowac promy z Belgia do Anglii

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Belgia i Anglia operowana przez 1 firma promowa - P&O Ferries. Zeebrugge do Hull polaczenie promowe operuje tygodniowo z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 14 godziny 30 minuty.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Belgia Anglia polaczenie miedzy Zeebrugge i Hull.

Mapa połączeń promowych z Belgia do Anglia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Belgia do Anglia

o Belgia:

Wielojęzyczna i wielokulturowa Belgia graniczy z Francją, Niemcami, Luksemburgiem, Holandią i położona jest przy Morzu Północnym.

Belgia składa się z trzech głównych obszarów: Flandrii, w północnej części kraju, gdzie oficjanlnym językiem jest flamandzki, Walonii, francuskojęzycznego regionu na południu, i stolicy kraju Brukseli, położonej w centrum kraju.

Poprzez lata utrwalił się stereotyp, że Belgia jest nudnym i nieciekawym krajem. Ale jak może to być prawda jeśli jest to kraj słynący z piwa, małży, czekolady, gofrów i frytkek z majonezem?

Stolica kraju, Bruksela, jest jednym z najbardziej wielokulturowych miast w Europie i, od epoki Eurostaru, niezwykle popularnym miejscem wśród turystów. W kraju jest czymś więcej niż tylko jego stolicą: oferuje zdumiewającą historię sztuki i ponad 60 miejsc z listy dziedzictwa UNESCO.

Belgia jest znakomtym punktem wypadowym do dalszej podróży do północnej Anglii lub do Europy kontynentalnej. W ten sposób możesz uniknąć niepotrzebnego nadrabiania drogi. Połączenie promowe są dosyć częste i dostępne przez cały rok. Wybierając rejs statkiem zapewniasz sobie bezstresową i wygodną podróż.

o Anglia:

Anglia jest najwiekszym i najbardziej zaludnionym z czterech narodowow, ktore skladaja sie na terytorium Wielkiej Brytanii.

Geograficznie Anglia jest regionem w centralnej i poludniowej czesci Wielkiej Brytanii w Szkocji na polnocy, na zachodzie Walii i Irlandii Polnocnej na zachodzie przez Morze Irlandzkie.

Podroze promami sa bardzo popularne i dobrze rozwiniete w Anglii, zwlaszcza wsrod turystow z Irlandii Polnocnej i Europie.

Anglia posiada wiele portow polaczonych z Irlandia przez Morze Irlandzkie,Francje przez kanal i Holandie przez Morze Polnocne. Nie jest niespodzianka , ze polaczenia do Anglii sa obslugiwane przez swiatowych operatow.