Australia

Jak zarezerwować promy z Australia do Wyspa Kangura

Obecnie jest jedna trasa łącząca Australia i Wyspa Kangura operowana przez 2 firmy promowe - Kangaroo Island Connect & Sealink Kangaroo Island. Połączenie z Cape Jervis do Penneshaw obsługuje dziennie z planowanym czasem rejsu od około 30 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Australia Wyspa Kangura na trasie Cape Jervis - Penneshaw zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Australia do Wyspa Kangura

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Australia do Wyspa Kangura

Australia - przewodnik:

Australia, położona między Pacyfikiem i Oceanem Indyjskim jest szóstym co do wielkości krajem na świecie.

Wokół 35000 km wybrzeża położone są liczne wyspy, w tym ogromna Tasmania na południu i światowej sławy, piękna Wyspa Whitsundays na północnym wschodzie.

Australia zasiedlona jest głównie wzdłuż wybrzeża, gdzie możesz znaleźć znakomite miejsca do plażowania , zasmakować owoców morza, a we wszystkich dużych miastach znajdziesz wiele kulturalnych atrakcji. Dla tych którzy szukają ciszy i spokoju, z dala od zgiełku turystycznych atrakcji, idealnym miejscem będą tereny obok Ayer Rock znane również pod nazwą „Uluru”, wywodzącą się z języka Aborygenów.

Między Australią, a otaczającymi ją wyspami i archipelagami istnieje sieć połączeń promowych. W zależności od tego, na jakim krańcu wybrzeża się znajdujesz, możesz dopłynąć statkiem do Wielkiej Rafy Koralowej, Wyspy Kangura, Tasmanii oraz wielu innych wspaniałych miejsc.