Porownaj promy z Australia do Tiwi Islands
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Australia - przewodnik

Australia, położona między Pacyfikiem i Oceanem Indyjskim jest szóstym co do wielkości krajem na świecie.

Wokół 35000 km wybrzeża położone są liczne wyspy, w tym ogromna Tasmania na południu i światowej sławy, piękna Wyspa Whitsundays na północnym wschodzie.

Australia zasiedlona jest głównie wzdłuż wybrzeża, gdzie możesz znaleźć znakomite miejsca do plażowania , zasmakować owoców morza, a we wszystkich dużych miastach znajdziesz wiele kulturalnych atrakcji. Dla tych którzy szukają ciszy i spokoju, z dala od zgiełku turystycznych atrakcji, idealnym miejscem będą tereny obok Ayer Rock znane również pod nazwą „Uluru”, wywodzącą się z języka Aborygenów.

Między Australią, a otaczającymi ją wyspami i archipelagami istnieje sieć połączeń promowych. W zależności od tego, na jakim krańcu wybrzeża się znajdujesz, możesz dopłynąć statkiem do Wielkiej Rafy Koralowej, Wyspy Kangura, Tasmanii oraz wielu innych wspaniałych miejsc.

Tiwi Islands - przewodnik

Tiwi Wyspa skladajaca się z Melville i Bathurst Island, wchodza w Terytorium Polnocne w Australii, około osiemdziesięciu kilometrow na polnoc od Darwin.

Zajmujacy wyspe od ponad siedmiu tysięcy lat, Aborygeni stanowia obecnie 90% populacji na "wyspach usmiechow". Brak obiektow turystycznych i zagranicznych turystow pomogl wybrzezu zachowac swoją nieskazitelna urode, obejmujacy zaciszne plaze, wodospady, baseny skalne i bujne lasy deszczowe.Pomimo mieszkajacych glownie w tradycyjnym trybie zycia, mieszkancy kochaja Aussie Rules pilkeę nozna, z ogromna iloscia kibicow pochodzacych z kontynentalnej Australii wielkiego finalu w marcu. Tworzenie pieknych sztuk i rzemiosla jest kolejnym popularnym sposobem spedzania wolnego czasu, najczesciej sa to pochowki i rzezby postaci mitologicznych, z ktorych wszystkie moga byc przegladane w Muzeum Patakijiyali w Wurrumiyanga.

Darwin jest glowna brama do Tiwi Wyspy, posaidajacym pare promow kazdego tygodnia,dokowania w Wurrumiyanga na poludniowo-wschodnim krancu Bathurst Wyspy..

Obsługa klienta

CSBannerText