Australia

Jak zarezerwować promy z Australia do Tasmania

Obecnie jest jedna trasa łącząca Australia i Tasmania operowana przez 1 firma promowa - Spirit Of Tasmania. Połączenie z Melbourne do Devonport (Tasmania) obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 9 godziny 30 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Australia Tasmania na trasie Melbourne - Devonport (Tasmania) zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Australia do Tasmania

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Australia do Tasmania

Australia - przewodnik:

Australia, położona między Pacyfikiem i Oceanem Indyjskim jest szóstym co do wielkości krajem na świecie.

Wokół 35000 km wybrzeża położone są liczne wyspy, w tym ogromna Tasmania na południu i światowej sławy, piękna Wyspa Whitsundays na północnym wschodzie.

Australia zasiedlona jest głównie wzdłuż wybrzeża, gdzie możesz znaleźć znakomite miejsca do plażowania , zasmakować owoców morza, a we wszystkich dużych miastach znajdziesz wiele kulturalnych atrakcji. Dla tych którzy szukają ciszy i spokoju, z dala od zgiełku turystycznych atrakcji, idealnym miejscem będą tereny obok Ayer Rock znane również pod nazwą „Uluru”, wywodzącą się z języka Aborygenów.

Między Australią, a otaczającymi ją wyspami i archipelagami istnieje sieć połączeń promowych. W zależności od tego, na jakim krańcu wybrzeża się znajdujesz, możesz dopłynąć statkiem do Wielkiej Rafy Koralowej, Wyspy Kangura, Tasmanii oraz wielu innych wspaniałych miejsc.

Tasmania - przewodnik:

Tasmania lub "Tassie" jak jest znany lokalnie znajduje się około dwieście czterdzieści kilometrów od południowo-wschodniego wybrzeżu kontynentalnej Australii i ma zaludnienei od około pół mlliona.

Tasmania jest miejscem dzikich i pięknych krajobrazów, przyjazny, pomocnych osób, wspaniałego wina i żywności i wciągającej historii wywołany przez spektakularne ruiny.

Jest to także najmniejszy stan Australii i najbardziej zróżnicowanym geograficznie z ponad 40 procent Tasmanii zastrzeżone jako obszaru parku narodowego i światowego dziedzictwa.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś w Tasmanii, czy spędzasz czas w jednym miejscu, lub zwiedzasz wyspe, wiemy ze, będziesz zachwycony, tym co znajdziesz i zaskoczony, jak dużo większa Tasmania naprawdę jest w środku.

Dojazd do Tasmanii przez morze jest stosunkowo prosty i bezstresowe. Odpływają promy z Port Melbourne w kontynentalnej części Australii i dokuja w Esplanade w East Devonport w północnej części Tasmanii. Popularne przejście operuje przez cały rok i jest prowadzona przez TT-Line z ich promami Spirit of Tasmania.