England

Porownaj promy z Anglia do Belgia

Obecnie jest jedna trasa łącząca Anglia i Belgia operowana przez 1 firma promowa - P&O Ferries. Połączenie z Hull do Zeebrugge obsługuje Weekly z planowanym czasem rejsu od około 13 godzina 15 minuta.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Anglia Belgia na trasie Hull - Zeebrugge zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Anglia do Belgia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Anglia do Belgia

Anglia - przewodnik:

Anglia obejmuje centralna i południową część Wielkiej Brytanii.

Obejmuje ok 100 wysepek w tym Isle of Wight i Wyspy Scilly na Kanale La Manche.

Stolica Anglii, Londyn, jest ogromnym i różnorodnym centrum finansowym, kultury i mody.

Promy z Anglii do Holandii są bardzo popularnym środkiem transportu. Jest to doskonała alternatywa do przepraw z Dover do Francji. Podczas przeprawy przez Morze Północne można dobrze wypocząć i wyspać się przed dalszą podróżą po Europie. Idealna opcja dla rodzin z dziećmi.

Belgia - przewodnik:

Z populacja liczaca okolo 11 millionow I 3 oficjalne jezyki, Belgia graniczy z Francja, Luxemburgiem, Niemcami i z Holandia.

Belgia jest wspanialym miejscem na wizyte, z wieloma miejscami do wyboru na krotka wizyte.. Ze znanych miast w Flanders region jak Antwerp, Ghent i Burges i na poludniu w regionach francusko jezycznych Wallonia of Lieges, Namur i Mons do wielojezycznej stolicy Brussels.

Mimo swojej wielkosci i moze nieco matowa reputacji, Belgia jest jednym z najbardziej wielokulturowych miejsc w Europie.

Podroz promem do Belgii stanowi idealne polaczenie z polnocnej czesci Wielkiej Brytanii zmniejszajac w ten sposob setki mil dla podrozujących do Europy kontynentalnej przez poludniowa Anglie.

Po przybyciu będziesz miec bezposredni dostep do doskonalych polaczen z autostrady w Belgii co ulatwia przejazd do Francji, Holandii lub innych krajow.