Zarezerwuj Prom do Vienna

Port Vienna w Austria oferuje 21 przepłynięć promowych w tygodniu do Bratyslawa w Słowacja. Przeprawa promowa Vienna do Bratyslawa z Twin City Liner trwa od 1 godzina 15 minuty.

Vienna Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Vienna - Rozkłady

 • Twin City Liner
  • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Vienna - Przewodnik

Wiedeń to stolica i największe miasto Austrii. Znajduje się w północno-wschodniej części kraju, nad Dunajem.

Wiedeń jest ośrodkiem administracyjnym, przemysłowym, handlowo-usługowym, akademickim, turystycznym i kulturalnym o znaczeniu międzynarodowym.

Historyczne centrum miasta, pełne zabytków ze wszystkich epok historycznych z przewagą XIX-wiecznego historyzmu i secesji przełomu XIX i XX w., zostało w 2001 wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ze względu na bogactwo atrakcji, należy do najchętniej odwiedzanych miast Europy.

Wiedeń, według raportu amerykańskiego Mercera[3], oceniającego 221 najważniejszych metropolii, jest miastem o najwyższej jakości życia na świecie. W rankingu oceniano m.in. sytuację ekonomiczną, stan środowiska naturalnego, wskaźnik przestępczości, dostęp do oświaty i kultury oraz jakość służby zdrowia.

Jak dostać się do portu w Vienna?

 • Vienna - adres portu

  Schiffstation Wien City, Franz-Josefs-Kai 2, Schwedenplatz/Kai, 1010 Wien, Austria

 • Vienna - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Vienna przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Vienna - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!