Zarezerwuj Port Portsmouth Prom

Port Portsmouth port w Anglia polaczy Was z Ryde w Wyspa Wight z wyborem do 24 polaczen promowych dziennie. Dluglosc polaczenia Port Portsmouth do Ryde trwa od 22 minuty i polaczenie operowane jest przez Wightlink.

Port Portsmouth Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Port Portsmouth Alternatywny Prom

Port Portsmouth Obsluga Promu

 • Wightlink
  • 24 Przeprawy Dziennie 22 min
  • Uzyskaj cenę

Port Portsmouth Przewodnik

Portsmouth – miasto na południowym wybrzeżu Anglii w hrabstwie ceremonialnym Hampshire. Portsmouth znajduje się w odległości 103 km na południowy zachód od Londynu oraz 31 km na wschód od miasta Southampton.
Portsmouth, niegdyś ważny port marynarki wojennej, jest wielką atrakcją dla miłośników historii morskiej Wielkiej Brytanii. Jednym z najciekawszych miejsc jest stara stocznia (Portsmouth Historic Dockyard), w której można obejrzeć kadłub „Mary Rose” – słynnego flagowego okrętu Henryka VIII, oraz liniowca „Victory” – na którego pokładzie zginął admirał Horatio Nelson. Port aktualnie pełni także funkcję bazy Królewskiej Marynarki Wojennej. Kolejnym wartym uwagi miejscem jest Charles Dickens Museum – dom, w którym w 1812 r. urodził się pisarz Karol Dickens. W mieście znajduje się również Spinnaker Tower, która jest dumą architektoniczną miasta i odwiedza ją wielu turystów.

Jak dostac sie do Port Portsmouth portu promowego

 • Port Portsmouth adres portu

  The Hard, Portsmouth, Hampshire PO1 3PS

 • Port Portsmouth Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Port Portsmouth przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Port Portsmouth Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!