Zarezerwuj Prom do Port Portsmouth

Port Port Portsmouth w Anglia oferuje 12 polączeń promowych dziennie do Ryde w Wyspa Wight. Przeprawa promowa Port Portsmouth do Ryde z Wightlink trwa od 22 minuty.

Port Portsmouth Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Port Portsmouth - Prom alternatywny

Port Portsmouth - Rozkłady

 • Wightlink
  • 12 Przeprawy Dziennie 22 min
  • Uzyskaj cenę

Port Portsmouth - Przewodnik

Portsmouth – miasto na południowym wybrzeżu Anglii w hrabstwie ceremonialnym Hampshire. Portsmouth znajduje się w odległości 103 km na południowy zachód od Londynu oraz 31 km na wschód od miasta Southampton.
Portsmouth, niegdyś ważny port marynarki wojennej, jest wielką atrakcją dla miłośników historii morskiej Wielkiej Brytanii. Jednym z najciekawszych miejsc jest stara stocznia (Portsmouth Historic Dockyard), w której można obejrzeć kadłub „Mary Rose” – słynnego flagowego okrętu Henryka VIII, oraz liniowca „Victory” – na którego pokładzie zginął admirał Horatio Nelson. Port aktualnie pełni także funkcję bazy Królewskiej Marynarki Wojennej. Kolejnym wartym uwagi miejscem jest Charles Dickens Museum – dom, w którym w 1812 r. urodził się pisarz Karol Dickens. W mieście znajduje się również Spinnaker Tower, która jest dumą architektoniczną miasta i odwiedza ją wielu turystów.

Jak dostać się do portu w Port Portsmouth?

 • Port Portsmouth - adres portu

  The Hard, Portsmouth, Hampshire PO1 3PS

 • Port Portsmouth - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Port Portsmouth przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Port Portsmouth - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!