Porto Torres do Marsylia Prom

Porto Torres Marsylia trasa promowa laczy Sardynia z Francja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Linea obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 11 godziny gdy La Meridionale serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 17 godz 30 min.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Porto Torres Marsylia pomiedzy Sardynia i Francja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Porto Torres do Marsylia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sardynia do Francji.

Porto Torres - Marsylia Armatorzy Promowi

  • Corsica Linea
    • 7 przeprawy w tygodniu 11 godz
    • Uzyskaj cenę
  • La Meridionale
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 17 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Porto Torres Marsylia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Porto Torres Marsylia to samochod + 2 pasazerów.

Porto Torres Przewodnik

Porto Torres to miasto położone na północno-zachodnim wybrzeżu Sardynii. Leży około 25 kilometrów na wschód od cypla Gorditanian a także na zatoce Asinara. Jedną z głównych atrakcji miasta to, Bazylika San Gavino z 11 wieku, która została zbudowana z wykorzystaniem tylko szlachetnych kamieni takich jak marmur, porfir i granit. Kościół jest największym romańskim kościółem w Sardynii. Interesujące są także Katakumby Tanca Borgoña które są podziemnym przejściem dla praktyk religijnych.

Po Olbii, Porto Torres jest najlepszym portem na Sardynii. Promy łączą wyspę z Genuia (11 godz), Civitavecchia (7 godzin i 15 minut) i Barcelona (11 godzin i 15 minut). Istnieją również usługi do Ajaccio (3 godziny i 30 minut) i Propriano (4 godziny) na Korsyce, i do Marsylii (17 godzin).

Marsylia Przewodnik

Marsylia, polozona na wybrzezu Morza Srodziemnego na poludniu Francji, jest drugim co do wielkosci miastem we Francji i jest znana z malowniczego wybrzeza i glownego portu. Po drugie tylko do Paryza w tak wielu aspektach, Marsylia jest wsrod wiekszosci miast historycznych, atrakcyjnych i popularnych we Francji, i jest pełna znakow i terakoty dachy. Jednak Marsylia ma jedną wielką roznicę, to jest domem dla wielu wspanialych zalane słońcem plaże, pokryte corniches i mnostwo atrakcji nadmorskich. Spacerujac wokol odwiedzających miasto będzie znalezc wiele urokliwych dzielnic, w ktorych zajete bazary i targi uliczne czekaja, szczegolnie w okolicy starego portu, ktory jest doskonalym miejscem do zwiedzania. Turysci odwiedzajacy Marsylia bedzie przytloczony zabytkow w ofercie. Najwazniejsze to Bazylika Notre Dame de la Garde, znajduje sie na poludniowej stronie Starego Portu: Chateau.Jesli slynie z wystepowania w cenionej powiesci Hrabia Monte Christo "Centre de la Vieille Charite", duzy osrodek polozony w dzielnicy wystawa Panier Marsylii i siega XVII wieku La Nouvelle Katedra de la major, szczegolnie piekna katedra zbudowana w ogromnym kosztem i widokiem na morze Palais du Pharo, ktoy jest wielki palc, niegdys ezydencja Nabrzez Napoleona III, a teraz domem dla wielu sezonowych wystaw.