Pontina Navigazione
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Pontina Navigazione

Pontina Navigazione oferuje codzienne przeprawy promowe między San Felice Circeo, małą miejscowością na zachodnim wybrzeżu środkowej Italii a Ponzą, największą z Wysp Poncjańskich.

Od 1995 statki Pontina Navigazione przewożą mieszkańców i turystów między tymi pięknymi wyspami a kontynentem. Dzieki wygodnemu harmonogramowi (przeprawy odbywają się codziennie i trwają zaledwie godzinę) Pontina Navigazione stał się szybko jednym z najczęściej wybieranych przewoźników w prowincji Latina.

Firma wykorzystuje zmyślnie zaprojektowany statek o nazwie "Hipponion Princess ', który może przewozić do 150 pasażerów. Posiada również niższy klimatyzowany pokład oraz odkryty taras idealny do podziwiania delfinów i wielorybów pływajacych w Morzu Tyrreńskim.

Ponza jest jedną z dwóch zamieszkanych wysp archipelagu Wysp Poncjańskich, tuż przy południowym wybrzeżu Lazio, gdzie możesz znaleźć wspaniałe restauracje serwujące świeżo złowione owoce morza oraz podziwiać wspaniałe szmaragdowe zatoczki i idylliczne piaszczyste plaży.

Directferries.pl pozwala na porównanie Pontina Navigazione rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.