Ateny (Pireus)
Saloniki
Promy do Grecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ateny (Pireus) Saloniki

Ateny (Pireus) Saloniki polaczenie laczy Ateny z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 26 godziny 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ateny (Pireus) Saloniki zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny do Grecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Pireus do Saloniki?

Czas przeprawy promowej z Pireus do Saloniki wynosi około 26h 50m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Pireus do Saloniki i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Pireus do Saloniki?

Cena promu z Pireus do Saloniki może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Pireus do Saloniki wynosi 266 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Pireus a Saloniki?

Jest 1 operator promowy dla Pireus do Saloniki i jest to
  • Hellenic Seaways

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Pireus do Saloniki?

Zarezerwuj promy z Pireus do Saloniki poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Pireus do Saloniki?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Pireus do Saloniki z
  • Hellenic Seaways

Czy można zabrać samochód na prom z Pireus do Saloniki?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Pireus do Saloniki z
  • Hellenic Seaways

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Pireus do Saloniki?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Saloniki od Pireus?

Odległość pomiędzy Pireus a Saloniki wynosi około 154 mil morskich.

Ateny (Pireus) - Przewodnik

Pireus to miasto portowe w Grecji położone nad Zatoką Sarońską około 12 km od Aten. Najbardziej atrakcyjna dzielnica leży na wschód dookoła Zea Marina i turystycznego portu Mikrolimano, gdzie znajdziesz pełno kawiarni, restauracji i barów.

Port w Pireusie jest głównym portem w Grecji, największym portem pasażerskim w Europie i trzecim co do wielkości na świecie i jest ośrodkiem greckiego handlu morskiego i bazy z dużą flotą handlową. Udogodnienia w porcie zostały niedawno odnowione i jakość udogodnień poprawiła się znacząco. Obejmują one bankomaty, kantor wymiany walut, restauracje, bary, taksówki i szereg biur podróży sprzedających bilety na prom. Port obsługuje prom na Kretę, Cyklady, Dodekanez i inne wyspy na Morzu Egejskim.


Saloniki - Przewodnik

Greckie miasto w Salonikach znajduje się w północnej Grecji (Central Macedonia) i jest drugim co do wielkości miasto greckie, po Atenach. Saloniki jest często określane jako kulturalnej stolicy kraju. Znany także jako "Salonik", Saloniki jest idealnym miejscem, aby poddać się we wszelkiego rodzaju luksusy i smakołyki, z super sklepów, dobrych restauracji, klubów nocnych, w porywający niektórych muzeach jakości, i mnóstwo koncertów i imprez, szczególnie w sezonie letnim ,Szereg zabytków w Salonikach warto odwiedzić, a mianowicie jego historycznego Białej Wieży, murów bizantyjskich, tradycyjnej architektury greckiej i jej pięknym nabrzeżu, które jest pokryte kawiarnie i sklepy.

Chociaż może być Saloniki archeologiczne miasta z licznymi starożytnych zabytków, jest dogodnie blisko wyjątkowych plaż, które często wyposażony jest w duży wybór sportów wodnych. Większość plaże są zaledwie kilka minut jazdy od hotelu, są skupione wokół Zatokę Termajską, z najbardziej popularnych plaż w tym Angelochori, Aretsou, Galaxias, Nea Michaniona, Perea Beach i Platania, między innymi.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.