Niestety, Pescara - Stari Grad usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Pescara - Stari Grad

Serwis Pescara - Stari Grad byl operowany przez SNAV.

Pescara - Stari Grad trasa nie jest już aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezpośrednich polączeń promowych pomiędzy Włochy i Hvar Island, Croatia. Prosze przejrzeć nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyć czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linków na tej stronie, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Możesz także zarezerwować bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Pescara - Przewodnik

Pescara jest stolicą prowincji Pescara w regionie Abruzja. Miasto położone jest na wybrzeżu Adriatyku w ujściu rzeki Aterno-Pescara. Aby poznać miasto, warto wybrać się na spacer na Corso Umberto I, który kończy się na Piazza Rinascita, najbardziej znany jako Piazza Salotto, a następnie przejść do wybrzeża w drodze Piazza Primo Maggio. Corso Monthonè to główna ulica starego miasta, jest centrum życia nocnego, a znajdujaca się w samym sercu miasta jest Vittoria Colonna Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc to miejsce narodzin Gabriele D'Annunzio.

Wybierz się w podróż dalej wzdłuż wybrzeża od Pescara a znajdziesz te miasta, które czynią ten region ukrytym skarbem dla wielu. Francavilla al Mare, Ortona, S. Vito Chietino i Vasto maja wiele uroków, które zazwyczaj kojarzą sie z nadmorskimi wioskami. Od małych restauracji serwujących ryby złowione kilka godzin wcześniej z przepięknym widokiem na Adriatyk, te miasta mają to i jeszcze więcej.

Z portu w mieście Pescara są promy i wodoloty do Splitu i Stari Grad w Chorwacji.

Stari Grad - Przewodnik

Stari Grad służy jako popularny wjazd do Parku Narodowego Paklenica i leży około 45 kilometrów na północny-wschód od Zadaru, jest niecałą godzinę drogi do Rijeki. Stari Grad to miasto położone w północnej części wyspy Hvar w Dalmacji w Chorwacji i znajduje się na końcu długiej zatoki chronionej i jest uważana za jedną z najstarszych miast w Europie. Autobusy, aby łatwo dotrzeć do Miastu, zatrzymując się w centrum miasta, a także na zewnątrz hotelu Alan na dr Franje Tudmana. Wiele osób przyjeżdża do Stari Grad, aby skorzystać z tamtejszych obozów bogate stron, zwłaszcza, że w sąsiedztwie parku narodowego nie zezwala na kemping.

Spacer po centrum miasta Stari Grad, wzdłuż wąskich uliczek i przez małe kwadraty, wywołuje poczucie przeszłości.Najwybitniejszym budynek w Stari Grad jest Tvrdalj, duże i dobrze zachowany zamek obronny należących niegdyś do znanego chorwackiego poety, Petar Hektorović. Zwróć uwagę na łacinę i chorwackie napisy w ścianach i posąg Petar Hektorović przed zamkiem.

Z miejskiego portu, usługi promowe działa do Pescara, Ankona, Rijeka, Korcula, Dubrovnik i Mljet.