Niestety, Pescara - Hvar usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Pescara - Hvar

Serwis Pescara - Hvar byl operowany przez SNAV.

Pescara - Hvar trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Włochy i Hvar Island, Croatia. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Pescara Hvar

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Pescara - Przewodnik

Pescara jest stolicą prowincji Pescara w regionie Abruzja. Miasto położone jest na wybrzeżu Adriatyku w ujściu rzeki Aterno-Pescara. Aby poznać miasto, warto wybrać się na spacer na Corso Umberto I, który kończy się na Piazza Rinascita, najbardziej znany jako Piazza Salotto, a następnie przejść do wybrzeża w drodze Piazza Primo Maggio. Corso Monthonè to główna ulica starego miasta, jest centrum życia nocnego, a znajdujaca się w samym sercu miasta jest Vittoria Colonna Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc to miejsce narodzin Gabriele D'Annunzio.

Wybierz się w podróż dalej wzdłuż wybrzeża od Pescara a znajdziesz te miasta, które czynią ten region ukrytym skarbem dla wielu. Francavilla al Mare, Ortona, S. Vito Chietino i Vasto maja wiele uroków, które zazwyczaj kojarzą sie z nadmorskimi wioskami. Od małych restauracji serwujących ryby złowione kilka godzin wcześniej z przepięknym widokiem na Adriatyk, te miasta mają to i jeszcze więcej.

Z portu w mieście Pescara są promy i wodoloty do Splitu i Stari Grad w Chorwacji.