COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Perhentian Sunny Travel

Perhentian Sunny Travel zapewnia niezawodne, ​​tanie przeprawy dla turystów, mieszkańców oraz backpackerów, oferując rejsy w obrębie Malezji, w szczególności na jej wschodnim wybrzeżu. Większość osób korzystających z usługi robi to ze względu na szybkie i łatwe przeprawy, dzięki czemu pasażerowie mają możliwość łatwego przemieszczania się wokół wysp.

Popularne wśród turystów i podróżników z ograniczonym budżetem trasy promowe, które oferuje Perhentian Sunny Travel są zazwyczaj przystępne cenowo. Jednym z najbardziej popularnych rejsów jest Pulua Perhentian Besar i Pulua Perhentian Kecil, dwie z głównych wysp tworzących archipelag Wysp Perhentian. Widoki z łodzi są nieziemskie, a na niektórych trasach wycieczkowych zapewniany jest sprzęt do nurkowania.

Firma zazwyczaj używa tylko jednego statku - łodzi motorowej, która porusza się w szybkim i równym tempie. Zdecydowana większość rejsów jest dość krótka, zwykle około 35-40 minut, więc wyposażenie statku jest dosyć podstawowe. Znajdziesz tam jednak wygodne siedzenia i będziesz mógł podziwiać wspaniałe krajobrazy. Personel portu jest bardzo przyjazny i gościnny, chętnie pomaga wszystkim zagubionym pasażerom. Kiedy jesteś na pokładzie, możesz poprosić o pomoc personelu w razie jakichkolwiek pytań.

Z directferries.pl można znaleźć Perhentian Sunny Travel rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Perhentian Sunny Travel bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Perhentian Sunny Travel z innymi firmami promowymi.