Perhentian Sunny Travel
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Perhentian Sunny Travel

Perhentian Sunny Travel zapewnia niezawodne, ​​tanie przeprawy dla turystów, mieszkańców oraz backpackerów, oferując rejsy w obrębie Malezji, w szczególności na jej wschodnim wybrzeżu. Większość osób korzystających z usługi robi to ze względu na szybkie i łatwe przeprawy, dzięki czemu pasażerowie mają możliwość łatwego przemieszczania się wokół wysp.

Popularne wśród turystów i podróżników z ograniczonym budżetem trasy promowe, które oferuje Perhentian Sunny Travel są zazwyczaj przystępne cenowo. Jednym z najbardziej popularnych rejsów jest Pulua Perhentian Besar i Pulua Perhentian Kecil, dwie z głównych wysp tworzących archipelag Wysp Perhentian. Widoki z łodzi są nieziemskie, a na niektórych trasach wycieczkowych zapewniany jest sprzęt do nurkowania.

Firma zazwyczaj używa tylko jednego statku - łodzi motorowej, która porusza się w szybkim i równym tempie. Zdecydowana większość rejsów jest dość krótka, zwykle około 35-40 minut, więc wyposażenie statku jest dosyć podstawowe. Znajdziesz tam jednak wygodne siedzenia i będziesz mógł podziwiać wspaniałe krajobrazy. Personel portu jest bardzo przyjazny i gościnny, chętnie pomaga wszystkim zagubionym pasażerom. Kiedy jesteś na pokładzie, możesz poprosić o pomoc personelu w razie jakichkolwiek pytań.

Z directferries.pl można znaleźć Perhentian Sunny Travel rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Perhentian Sunny Travel bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Perhentian Sunny Travel z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.