Perhentian Boat Services
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Perhentian Boat Services

Perhentian Boat Services to malezyjski operator promowy, który zapewnia regularne usługi transportowe z Kuala Besut na wyspę Perhentian. Słowo "Perhentian" tłumaczy się na "punkt zatrzymania" w języku malajskim, odnosząc się do wysp Bangkoku i Malezji, które tradycyjnie służyły jako punkt orientacyjny dla handlowców.

Ta trasa jest dostępna do rezerwacji 7 dni w tygodniu z Perhentian Boat Services w okresie od marca do października. Promy zwykle działają między 08:00 a 16:00 z powrotami z wyspy Perhentian. Podróż trwa około 45 minut w zależności od warunków pogodowych.

Pasażerowie powinni przybyć co najmniej 30 minut przed planowanym odjazdem, aby zapewnić czas na odprawę. Z Direct Ferries możesz zobaczyć rozkłady rejsów dla Perhentian Boat, zrobić rezerwację na prom Perhentian lub poszukać biletu na prom lub ceny online.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Perhentian Boat Services i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Perhentian Boat Services. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.