Palermo Termini Imerese
Genua
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Palermo Termini Imerese Genua

Palermo Termini Imerese Genua polaczenie laczy Sycylia z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Grandi Navi Veloci. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 godziny 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Palermo Termini Imerese Genua zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sycylia do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Palermo Termini Imerese do Genua?

Czas przeprawy promowej z Palermo Termini Imerese do Genua wynosi około 20h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Palermo Termini Imerese do Genua i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Palermo Termini Imerese do Genua?

Cena promu z Palermo Termini Imerese do Genua może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Palermo Termini Imerese do Genua wynosi 404 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Palermo Termini Imerese a Genua?

Jest 1 operator promowy dla Palermo Termini Imerese do Genua i jest to
  • Grandi Navi Veloci

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Palermo Termini Imerese do Genua?

Zarezerwuj promy z Palermo Termini Imerese do Genua poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Palermo Termini Imerese do Genua?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Palermo Termini Imerese do Genua z
  • Grandi Navi Veloci

Czy można zabrać samochód na prom z Palermo Termini Imerese do Genua?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Palermo Termini Imerese do Genua z
  • Grandi Navi Veloci

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Palermo Termini Imerese do Genua?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Genua od Palermo Termini Imerese?

Odległość pomiędzy Palermo Termini Imerese a Genua wynosi około 475 mil morskich.

Palermo Termini Imerese - Przewodnik

Termini Imerese to miasto w prowincji Palermo na północnym wybrzeżu Sycylii, w południowych Włoszech. Miasto znajduje się około 40 km na wschód od Palermo. Miasto jest zamieszkane od czasów prehistorycznych. Wiele wykopalisk archeologicznych znaleziono na przestrzeni lat, choć zapisana historia miasta rozpoczęła się w 409 r. pne, gdy jej starsza sąsiadka, Himera (teraz całkowicie w granicach gminy), została całkowicie zniszczona przez wojska Kartaginy na czele z Hannibal'em Mago.

W miescie nie ma wiele dla odwiedzających, aby zobaczyć chociaż muzeum tego miasta zawiera kilka znalezisk z epoki arabskiej. Miasto jest także w pobliżu stanowiska archeologicznego Himera i punktu odniesienia w drodze do Zamku Caccamo. Ruiny starożytnego Himera (Imera), slyna z pozostałości świątyni Zwycięstwa, ktore położone są w nadmorskiej równinie u ujścia rzeki Imera, około 5 km na wschód od Termini, i Caccamo około 14 km na południe od Termini Imerese i Himera na krętej górskiej drodze.

Od miasta małe promy portowe odplywaja do Civitavecchia na włoskim stałym lądzie.


Genua - Przewodnik

Port włoskim mieście Genua znajduje się w regionie Liguria kraju i leży na Morzu Śródziemnym. Jeden z największych w Europie, zabytkowym centrum Genui rozwija się w skomplikowanym labiryncie uliczek (Caruggi), które otwierają się nieoczekiwanie na małe kwadraty;Dusza miasta mieszka w zaułkach, gdzie zapachów, smaków i kultur połączonych w całej historii. W tym krajobrazie miejskim, gęstej, gdzie okna są tak blisko, że niemal dotknąć, style architektoniczne są kładzione na siebie, ze średniowiecznego muru służąc jako podstawy 14th-wiecznym budynku i gotyckie loggie stają modne bary: to jest miejsce, gdzieprzeszłość tworzy podwaliny obecnej.

Przeprojektowany przez Renzo Piano w 1992 roku, obszar starego portu w Genui, teraz staje się mekką dla turystów, którzy odwiedzają cieszyć aperitivo, zjeść obiad, zakupy, wybrać się na wycieczkę do kina, łyżwach lub popływać w basenie. Na końcu molo, dom do Magazzini del Cotone, z miasta (latarnia morska) Lanterna wznoszące się w pobliżu, można podziwiać Zatokę Genua i jej we wszystkich jej piękno. Wzgórza stanowią tło dla tej imponującej panoramy, kolorową w dzień i świeci się w nocy.

Terminal promowy znajduje się w Calata Chiappella pomiędzy Ponte Assereto i Ponte Kolombo. Z promy portowe odejść głównie Sardynia, Sycylia, Korsyka, Hiszpania, Tunezja i Maroko.Terminal promowy jest na wielu poziomach i jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na najwyższym poziomie, terminal czekają pokoje i duże centrum handlowe.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.