Ocean Ferry Belize
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ocean Ferry Belize

Ocean Ferry Belize jest dobrze znaną firmą promową z Belize dysponującą taksówkami wodnymi, które kursują między Belize, San Pedro, Ambergris Caye i Caye Caulker.

Zespół Ocean Ferry Belize składa się głównie z rezydentów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy wiedzą co oznacza żeglowanie po Morzu Karaibskim. Nowa flota składa się z 8 statków o różnej wielkości, które są obsługiwane przez dobrze wyszkolonych członków załogi, starających się za każdym razem zapewnić wyjątkowy poziom obsługi klienta.

Każda rejs z Ocean Ferry Belize to okazja do podziwiania przepięknych widoków takich jak tropikalne życie morskie bądź rafy koralowe. Co więcej rejs odbywa się po gładkich wodach, dzięki czemu możesz odpocząć w trakcie podróży. Obecnie harmonogram zawiera 5 codziennych wypłynięć z Belize City i San Pedro na piękne wysepki i do wspaniałych zatoczek.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Ocean Ferry Belize i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Ocean Ferry Belize. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.