COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ocean Ferry Belize

Ocean Ferry Belize jest dobrze znaną firmą promową z Belize dysponującą taksówkami wodnymi, które kursują między Belize, San Pedro, Ambergris Caye i Caye Caulker.

Zespół Ocean Ferry Belize składa się głównie z rezydentów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy wiedzą co oznacza żeglowanie po Morzu Karaibskim. Nowa flota składa się z 8 statków o różnej wielkości, które są obsługiwane przez dobrze wyszkolonych członków załogi, starających się za każdym razem zapewnić wyjątkowy poziom obsługi klienta.

Każda rejs z Ocean Ferry Belize to okazja do podziwiania przepięknych widoków takich jak tropikalne życie morskie bądź rafy koralowe. Co więcej rejs odbywa się po gładkich wodach, dzięki czemu możesz odpocząć w trakcie podróży. Obecnie harmonogram zawiera 5 codziennych wypłynięć z Belize City i San Pedro na piękne wysepki i do wspaniałych zatoczek.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Ocean Ferry Belize i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Ocean Ferry Belize. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Ocean Ferry Belize