Ocean Ferry Belize

Ocean Ferry Belize jest dobrze znaną firmą promową z Belize dysponującą taksówkami wodnymi, które kursują między Belize, San Pedro, Ambergris Caye i Caye Caulker.

Zespół Ocean Ferry Belize składa się głównie z rezydentów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy wiedzą co oznacza żeglowanie po Morzu Karaibskim. Nowa flota składa się z 8 statków o różnej wielkości, które są obsługiwane przez dobrze wyszkolonych członków załogi, starających się za każdym razem zapewnić wyjątkowy poziom obsługi klienta.

Każda rejs z Ocean Ferry Belize to okazja do podziwiania przepięknych widoków takich jak tropikalne życie morskie bądź rafy koralowe. Co więcej rejs odbywa się po gładkich wodach, dzięki czemu możesz odpocząć w trakcie podróży. Obecnie harmonogram zawiera 5 codziennych wypłynięć z Belize City i San Pedro na piękne wysepki i do wspaniałych zatoczek.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Ocean Ferry Belize operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Ocean Ferry Belize harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Ocean Ferry Belize trasy i porty

Wszystkie Ocean Ferry Belize trasy