Neapol Beverello do Sorrento Prom

Neapol Beverello Sorrento trasa promowa laczy Wlochy z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. NLG obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 35 minuty gdy Alilauro serwis operuje do 5 razy dziennie trwajacym od 45 min.

To daje 42 przeplyniecia tydzien na trasie Neapol Beverello Sorrento pomiedzy Wlochy i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Neapol Beverello do Sorrento Alternatywny Prom

Neapol Beverello - Sorrento Armatorzy Promowi

  • NLG
    • 7 przeprawy w tygodniu 35 min
    • Uzyskaj cenę
  • Alilauro
    • 5 Przeprawy Dziennie 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Neapol Beverello Sorrento

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Sorrento Przewodnik

Włoskie miasto Sorrento jest niezwykle popularnym kurortem, który cieszy się doskonałą lokalizacją wybrzeża. Miastu udaje się dobrze poradzić sobie z napływem turystów każdego lata, zachowując zadziwiająco dystyngowany i spokojny. Sorrento jest bardzo wyrafinowane miasto znajduje odzwierciedlenie w jakości turystyki związane sprzedanych towarów w lokalnych sklepach z pamiątkami, z tendencją do większości pamiątki być dość wysokim standardzie. Jeden z najstarszych zabytków w mieście jest Duomo (katedra), które dominuje w panoramie Sorrento i stoi dumnie wzdłuż Corso Italia. Znajduje się na Piazza San Antonio, Basilica di San Antonino jest kolejna atrakcją jak 15th-wieczny Sedil Dominova i Villa Comunale w Chiesa di San Francesco, który słynie z olśniewający krużgankami 14th wieku. Alternatywnie, goście powinni złożyć wizytę na Piazza della Vittoria, który jest blisko Marina Grande, a jednocześnie z widokiem na zatokę przed Sorrento Tutaj nie dość rywalem tych z Villa Comunale, nadal są dość specyficzne i warto delektując.

Z miejskiego portu, promy mogą być podjęte na Capri, Neapol i Castellammare di Stabia.