Neapol Beverello do Ischia Prom

Neapol Beverello Ischia polaczenie laczy Wlochy z Zatoka Neapol. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Alilauro. Polaczenie odbywa sie do 10 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Neapol Beverello Ischia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Neapol Beverello do Ischia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Zatoki Neapol.

Neapol Beverello - Ischia Armatorzy Promowi

  • Alilauro
    • 10 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Neapol Beverello Ischia

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Ischia Przewodnik

Ischia jest największą z trzech wysp położonych u wybrzeży Neapolu i więcej niż posiada własny pięknem wyspy wzrasta z lazurowe wody Morza Tyrreńskiego. Inne wyspy na Wyspach Phlegrean, są Procida i Capri. Ischia wydaje milion mil z dala od zgiełku i naładowanych ulicach Neapolu, choć w rzeczywistości jest to tylko krótka przejażdżka promem, i posiada przyjemności dla najbardziej nieustraszonych czy nieśmiałe podróżnych. Na wyspie znajduje się około 40 km linii brzegowej, które oferują turystom wiele okazji do opalania nasączone relaksu. Transport lądowy, górzysty teren czeka na tych, którzy lubią wspinaczki.Spokojna przyjemność żyznych wzgórz wulkanicznych oferują wózki mniej energii szansę uzyskać panoramiczny widok na wyspę bez brakować tchu. Dla myślących bardziej miejskim gościem jest elegancki, ruch wolne miasto Sant'Angelo z charakterystycznymi butików, ceramiki lokalnym i ręcznie wykonane towar.

Z portu odpływają promy Ischia wyjazd do Neapolu, Pozzuoli i Procida.