COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Neapol Beverello - Capri jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Neapol Beverello do Capri - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Zatoki Neapol.

Przewoźnicy Promowi - Neapol Beverello - Capri

Opinie na temat Prom Neapol Beverello - Capri

  • "Wyjazd na Capri "

    Wszystko zgrabnie i bez problemów, bilet wydany w kasie na podstawie mojego vouchera, uśmiech kasjerki, mnóstwo czasu w zapasie. Zręczna wymiana pasazerów, w jedną stronę pelen komplet pasażerów,w drugą tylko z 50 osób, oba promy o 9:10 Neapol-Capri-Neapol. Bardzo szybki statek, katamaran więc mniej bujało przy powrocie kiedy trochę wiało.

    '' travelled on

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Neapol Beverello do Capri

Direct Ferries skupia sie na pomocy w znalezieniu najlepszych ofert promowych na Neapol Beverello Capri polaczeniach pomiedzy Włochy i Zatoka Neapol szybko i latwo.

Korzystając z naszej Wyszukiwarka możesz sprawdzić ceny, dostępność oraz kupić bilet na prom z Neapol Beverello do Capri lub porównać to połączenie lub port z innymi dostępnymi opcjami.

Szybko i latwo otrzymasz ceny biletow promowych! Poprostu wybierz miejsce wyplyniecia z Wyszukiwarka, Neapol Beverello Capri z menu trasy, liczbe pasazerow i wcisnij przycisk wyszukiwania.

Capri - Przewodnik

Wyspa Capri znajduje się w Zatoce Neapolitańskiej, na południe od Neapolu, w pobliżu krańcu Półwyspu Amalfi, w regionie Kampania, w południowych Włoszech. Wizyta w Capri jest głównym punktem Neapolu lub Amalfi Coast podczas wakacji. Capri to urokliwa i malownicza wyspa wykonana w skale wapiennej. W całej historii wyspy byla ulubionym miejscem dla rzymskich cesarzy, bogatych i sławnych, artystów i pisarzy, i nadal pozostaje jednym z miejsc wartych odwiedzenia. Niektóre z głównych cech wyspy obejmują Marina Piccola (mały port), Belvedere od Tragara (wysoki, panoramiczny deptak, wyłożony willami), skały wapienne (Faraglioni), miasto Anacapri, Blue Grotto (Grotta Azzurra), oraz ruiny willi rzymskich.

Wyspa jest połączona częstymi promami i wodolotami z Neapolem i Sorrento na wybrzeżu Amalfi. Istnieją również mniej częste promy do Positano na wybrzeżu Amalfi i wyspe Ischia.