National Ferries Company
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

National Ferries Company

National Ferries Company (NFC) jest własnością rządu Sułtanatu Omanu i oferuje szybkie przeprawy promowe między licznymi miejscowościami wzdłuż wybrzeża Omanu takimi jak Maskat, Chasab, Lima, Szinas, Dibba i Masira.

Linia brzegowa Sułtanatu Omanu liczy trzy tysiące kilometrów, tak więc dzięki usługom oferowanym przez NFC zarówno mieszkańcy i turyści mogą przemieszczać się w szybki i bezproblemowy sposób między najważniejszymi portami.

Flota NFC może poszczycić się dwoma najszybszym promami na świecie: "Shinas" i "Ormuz". Te 65 metrowe statki są w stanie osiągnąć prędkość ponad 55 węzłów i mogą przewieźć do 208 pasażerów i 56 samochodów. Na pokładzie możesz wybierać wśród siedzeń w klasie ekonomicznej, biznes i VIP; znajdziesz również ekrany TV oraz szeroki asortyment napojów. Podczas przeprawy będziesz mógł podziwiać malownicze i majestatyczne wybrzeża.

Od momentu powstania w 2008 roku NFC zdobyło liczne nagrody, w tym Middle East's Responsible Tourism Award i Worlds Leading Sustainable Tourism Award (obie w 2012 roku) oraz World Responsible Tourism Award w 2013roku. National Ferries Company w ciągu roku przewozi ponad dwieście tysięcy pasażerów i około pięćdziesiąt dwa tysiące pojazdów.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj National Ferries Company harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.