COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

National Ferries Company

National Ferries Company (NFC) jest własnością rządu Sułtanatu Omanu i oferuje szybkie przeprawy promowe między licznymi miejscowościami wzdłuż wybrzeża Omanu takimi jak Maskat, Chasab, Lima, Szinas, Dibba i Masira.

Linia brzegowa Sułtanatu Omanu liczy trzy tysiące kilometrów, tak więc dzięki usługom oferowanym przez NFC zarówno mieszkańcy i turyści mogą przemieszczać się w szybki i bezproblemowy sposób między najważniejszymi portami.

Flota NFC może poszczycić się dwoma najszybszym promami na świecie: "Shinas" i "Ormuz". Te 65 metrowe statki są w stanie osiągnąć prędkość ponad 55 węzłów i mogą przewieźć do 208 pasażerów i 56 samochodów. Na pokładzie możesz wybierać wśród siedzeń w klasie ekonomicznej, biznes i VIP; znajdziesz również ekrany TV oraz szeroki asortyment napojów. Podczas przeprawy będziesz mógł podziwiać malownicze i majestatyczne wybrzeża.

Od momentu powstania w 2008 roku NFC zdobyło liczne nagrody, w tym Middle East's Responsible Tourism Award i Worlds Leading Sustainable Tourism Award (obie w 2012 roku) oraz World Responsible Tourism Award w 2013roku. National Ferries Company w ciągu roku przewozi ponad dwieście tysięcy pasażerów i około pięćdziesiąt dwa tysiące pojazdów.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj National Ferries Company harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy National Ferries Company