Nankai Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Nankai Ferry

Nankai Ferry oferuje jedno z najważniejszych połączeń komunikacyjnych w całej Japonii, łącząc Tokushimę z Wakayamam (prefekturą na głównej wyspie, która znajduje się dość blisko Osaki i jej międzynarodowego lotniska). Jedną z zalet całego rejsu jest jego długość: sa to tylko dwie godziny a płynna żegluga jest o wiele szybsza niż jakakolwiek inna alternatywa lądowa.

Flota składa się z dwóch promów, często używanych na trasach. Oba są w stanie pomieścić do 427 pasażerów i 39 pojazdów jednocześnie, na pokładzie, który rozciąga się na 108 metrów długości i 17,5 metra szerokości. Imponująca długość nie powstrzymuje statków przed podróżowaniem z dużymi prędkościami; raz w pełnym przepływie oba statki mogą podróżować z prędkością 21 węzłów.

Ze względu na szybkie przeprawy, urządzenia na pokładzie są dość uproszczone, chociaż układ i wystrój sprawiają, że jazda jest wygodna. Znajdziesz tam wygodnie miejsca do siedzenia, dużą przestrzeń do poruszania się po pokładzie, a także jedzenie i picie, abyś był dobrze odżywiony. Proste udogodnienia i otoczenie, a także przyjazna i pracowita obsługa, sprawiają, że podróż jest bardzo przyjemna.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Nankai Ferry harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Na pokładzie Nankai Ferry

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.