COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Nankai Ferry

Nankai Ferry oferuje jedno z najważniejszych połączeń komunikacyjnych w całej Japonii, łącząc Tokushimę z Wakayamam (prefekturą na głównej wyspie, która znajduje się dość blisko Osaki i jej międzynarodowego lotniska). Jedną z zalet całego rejsu jest jego długość: sa to tylko dwie godziny a płynna żegluga jest o wiele szybsza niż jakakolwiek inna alternatywa lądowa.

Flota składa się z dwóch promów, często używanych na trasach. Oba są w stanie pomieścić do 427 pasażerów i 39 pojazdów jednocześnie, na pokładzie, który rozciąga się na 108 metrów długości i 17,5 metra szerokości. Imponująca długość nie powstrzymuje statków przed podróżowaniem z dużymi prędkościami; raz w pełnym przepływie oba statki mogą podróżować z prędkością 21 węzłów.

Ze względu na szybkie przeprawy, urządzenia na pokładzie są dość uproszczone, chociaż układ i wystrój sprawiają, że jazda jest wygodna. Znajdziesz tam wygodnie miejsca do siedzenia, dużą przestrzeń do poruszania się po pokładzie, a także jedzenie i picie, abyś był dobrze odżywiony. Proste udogodnienia i otoczenie, a także przyjazna i pracowita obsługa, sprawiają, że podróż jest bardzo przyjemna.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Nankai Ferry harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Nankai Ferry - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Na pokładzie Nankai Ferry

Wszystkie trasy Nankai Ferry