Mozaic Ferry Lines
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Mozaic Ferry Lines

Promy Mozaic Ferry Lines pływają między Singapurem a Wyspą Bintan przez Morze Południowochińskie bezpośrednio do terminalu promowego Bintan Lagoon Resort.

Podróż promem trwa około dziewięćdziesiąt minut i podróżuje z terminalu Tanah Merah w południowo-wschodniej Singapurze. Po przyjeździe, będziesz wysiąść na dziewiczej, piaszczystej plaży Pasir Panjang, przed przekroczeniem kultowego Bintan Most i wprowadzenie do ośrodka przez nowoczesnego terminalu promowego pasażerów. Podczas podróży z Mozaic linie promowe będziesz uniknąć kłopotów związanych z terminali promowych publicznych, takich jak długie kolejki imigracyjnych i wahadłowych publicznych.

Rozpoczęcie wakacji, tak szybko, jak tylko wejdziesz na pokład promu Mozaic a ponadto wszystkich osób podróżujących będzie pobyt w tym samym ośrodku też.

Directferries.pl pozwala na porównanie Mozaic Ferry Lines rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.