Mozaic Ferry Lines

Linie promowe pływają Mozaic między Singapurem a Bintan wyspie, kursującą gości na Morze Południowochińskie bezpośrednio do wyłącznej terminalu promowego Bintan Lagoon Resort.

Podróż promem trwa około dziewięćdziesiąt minut i podróżuje z terminalu Tanah Merah w południowo-wschodniej Singapurze. Po przyjeździe, będziesz wysiąść na dziewiczej, piaszczystej plaży Pasir Panjang, przed przekroczeniem kultowego Bintan Most i wprowadzenie do ośrodka przez nowoczesnego terminalu promowego pasażerów. Podczas podróży z Mozaic linie promowe będziesz uniknąć kłopotów związanych z terminali promowych publicznych, takich jak długie kolejki imigracyjnych i wahadłowych publicznych.

Rozpoczęcie wakacji, tak szybko, jak tylko wejdziesz na pokład promu Mozaic a ponadto wszystkich osób podróżujących będzie pobyt w tym samym ośrodku też.

Directferries.pl pozwala na porównanie Mozaic Ferry Lines rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Mozaic Ferry Lines trasy i porty

Wszystkie Mozaic Ferry Lines trasy