MOL Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

MOL Ferry

MOL Ferry oferuje krajowe połączenia promowe w Japonii między wyspami Honsiu a północną częścią wyspy Hokkaido na trasie Tomakomai i Oarai. Promy kursują do dwunastu razy w tygodniu.

Mol prom jest obslugiwany przez prom Sunflower zapewnia na pokadzie luksusowe eleganckie kabiny i hotel, takich jak udogodnienia.

Kabiny na pokladzie klasy standardwoej zakwaterowania waha sie od stylu apartamentow do deluxe. Kabiny są dostepne w wyborze stylu pokojow zachodnich (wyposazonych jak w hotelu) lub japonskim stylu, ktore wyposazone sa tradycyjne matami tatami. Jesli nie chcesz, zarezerwowac kabiny,to masz mozliwosc zarezerwowac lozko w duzym i wygodnym pokoju dywan z podstawowymi udogodnieniami.

Na wieczornym rejsie,wszystkie posilki w restauracji sa w formie bufetu i oferuja tradycyjne dania kuchni japonskiej, a takze chinskie i zachodnie oferty.

Mozna rowniez zakupic szereg pamiatek, codziennych potrzeb i wiecej w sklepie na pokladzie.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów MOL Ferry i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach MOL Ferry. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy MOL Ferry

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.