COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

MOL Ferry

MOL Ferry oferuje krajowe połączenia promowe w Japonii między wyspami Honsiu a północną częścią wyspy Hokkaido na trasie Tomakomai i Oarai. Promy kursują do dwunastu razy w tygodniu.

Mol prom jest obslugiwany przez prom Sunflower zapewnia na pokadzie luksusowe eleganckie kabiny i hotel, takich jak udogodnienia.

Kabiny na pokladzie klasy standardwoej zakwaterowania waha sie od stylu apartamentow do deluxe. Kabiny są dostepne w wyborze stylu pokojow zachodnich (wyposazonych jak w hotelu) lub japonskim stylu, ktore wyposazone sa tradycyjne matami tatami. Jesli nie chcesz, zarezerwowac kabiny,to masz mozliwosc zarezerwowac lozko w duzym i wygodnym pokoju dywan z podstawowymi udogodnieniami.

Na wieczornym rejsie,wszystkie posilki w restauracji sa w formie bufetu i oferuja tradycyjne dania kuchni japonskiej, a takze chinskie i zachodnie oferty.

Mozna rowniez zakupic szereg pamiatek, codziennych potrzeb i wiecej w sklepie na pokladzie.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów MOL Ferry i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach MOL Ferry. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy MOL Ferry