Mediterranea Pitiusa
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Mediterranea Pitiusa

Mediterranea Pitiusa oferuje szybki i niezawodny transfer promem między wyspami Ibiza i Formentera na Balearach

Firma posiada cztery statki, które poruszają się dwie różne usługi. Pierwszy będąc "Jet Line", który porusza się na odcinku 70 kilometrów między Ibiza i portu La Savina (Formentera) w 25 minut. Drugi to "Express Line", który łączy obie wyspy w 35 minut. Mediterranea Pitiusa największy statek jest Blau de Formentera, który może przewozić do 319 pasażerów i osiągają prędkość do 30 węzłów.

Istnieją codzienne połączenia przez cały rok z wyjątkiem Bożego Narodzenia i Nowego Roku dzień i zwiększenia liczby przejazdów w sezonie.

Marka firmy pochodzi od Pityusic Wyspy, jak również znane jako Wyspy Pine, do których należą południowe Baleary Ibiza, Formentera i Espalmador.

Na życzenie oferujemy również Mediterranea Pitiusa usługi wynajmu motocykli. Przyjdź podziwiać przepiękne dziewicze plaże Formentera!

Z directferries.pl można znaleźć Mediterranea Pitiusa rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Mediterranea Pitiusa bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Mediterranea Pitiusa z innymi firmami promowymi.

Mediterranea Pitiusa opinie klientów

  • "Dobra oferta ale trudno znaleźć statek"

    Wszystko w porządku tylko będąc w porcie nie wiadomo, dokąd pójść, a o 8 rano w okienku firmy nikogo nie było i nikt inny też nie chciał pomóc.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.