COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mediterranea Pitiusa

Mediterranea Pitiusa oferuje szybki i niezawodny transfer promem między wyspami Ibiza i Formentera na Balearach

Firma posiada cztery statki, które poruszają się dwie różne usługi. Pierwszy będąc "Jet Line", który porusza się na odcinku 70 kilometrów między Ibiza i portu La Savina (Formentera) w 25 minut. Drugi to "Express Line", który łączy obie wyspy w 35 minut. Mediterranea Pitiusa największy statek jest Blau de Formentera, który może przewozić do 319 pasażerów i osiągają prędkość do 30 węzłów.

Istnieją codzienne połączenia przez cały rok z wyjątkiem Bożego Narodzenia i Nowego Roku dzień i zwiększenia liczby przejazdów w sezonie.

Marka firmy pochodzi od Pityusic Wyspy, jak również znane jako Wyspy Pine, do których należą południowe Baleary Ibiza, Formentera i Espalmador.

Na życzenie oferujemy również Mediterranea Pitiusa usługi wynajmu motocykli. Przyjdź podziwiać przepiękne dziewicze plaże Formentera!

Z directferries.pl można znaleźć Mediterranea Pitiusa rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Mediterranea Pitiusa bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Mediterranea Pitiusa z innymi firmami promowymi.

Mediterranea Pitiusa - trasy i porty

Wszystkie trasy Mediterranea Pitiusa

Mediterranea Pitiusa opinie klientów

  • "Dobra oferta ale trudno znaleźć statek"

    Wszystko w porządku tylko będąc w porcie nie wiadomo, dokąd pójść, a o 8 rano w okienku firmy nikogo nie było i nikt inny też nie chciał pomóc.

    Przeczytaj Więcej Zwiń