Marsylia
Tanger Med
Promy do Maroko
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Marsylia Tanger Med

Marsylia Tanger Med polaczenie laczy Francja z Maroko. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, La Meridionale. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 44 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Marsylia Tanger Med zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Maroko.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Marsylia do Tanger Med?

Czas przeprawy promowej z Marsylia do Tanger Med wynosi około 44h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Marsylia do Tanger Med i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Marsylia do Tanger Med?

Cena promu z Marsylia do Tanger Med może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Marsylia do Tanger Med wynosi 692 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Marsylia a Tanger Med?

Jest 1 operator promowy dla Marsylia do Tanger Med i jest to
  • La Meridionale

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Marsylia do Tanger Med?

Zarezerwuj promy z Marsylia do Tanger Med poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Marsylia do Tanger Med?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Marsylia do Tanger Med z
  • La Meridionale

Czy można zabrać samochód na prom z Marsylia do Tanger Med?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Marsylia do Tanger Med z
  • La Meridionale

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Marsylia do Tanger Med?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Tanger Med od Marsylia?

Odległość pomiędzy Marsylia a Tanger Med wynosi około 791 mil morskich.

Marsylia - Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.


Tanger Med - Przewodnik

Znajdujacy sie się w polnocnej czesci Maroka, na polnocnym wybrzezu Afryki, miasto Tanger lezy na zachodnim wejsciu do ciesniny Gibraltar, gdzie Morze Sródziemne spotyka sie z Oceanem Atlantyckim. Dzis wiele zabytkowych budynków i palacow Kasbah zostaly zakupione przez Europejczykow i zostaly przeksztalcone w hotele, restauracje i muzea.Muzeum Kasbah znajduje sie tuz przy Place du Mechouar i zawiera rozne zabytki z epoki kamienia na przelomie XX wieku, wyswietlajac bogata historie Tangeru. Tutaj mozna zobaczyc dowody wielu narodow, ktore zamieszkiwaly te teren. Nie mozna pominac pieknej mozaiki pochodzacej z rzymskiego miasta Volubilis.


Marsylia do Tanger Med Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
La Meridionale 15:00 15:00 48 godziny niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.