Marsylia do Porto Torres Prom

Marsylia Porto Torres trasa promowa laczy Francja z Sardynia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Linea obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 10 godziny 1 minuta gdy La Meridionale serwis operuje do 4 razy w tygodniu trwajacym od 17 godz 30 min.

To daje 11 przeplyniecia tydzien na trasie Marsylia Porto Torres pomiedzy Francja i Sardynia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Marsylia do Porto Torres Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja na Sardynię.

Marsylia - Porto Torres Armatorzy Promowi

  • Corsica Linea
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 10 godz 1 min
    • Uzyskaj cenę
  • La Meridionale
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 17 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Marsylia Porto Torres

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Marsylia Porto Torres to samochod i 2 pasazerów.

Marsylia Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.

Porto Torres Przewodnik

Włoskie miasto Porto Torres znajduje się na zachodnim wybrzeżu Sardynii i jest około 25 km do wschodniego cypla Gorditanian. Porto Torres, z 2000 lat historii, jest idealnym miejscem dla tych, którzy nie chcą przegapić kultury, delektując się wakacjami nad morzem. Miasto zostało założone przez Juliusza Cezara w 46 rne nadal pokazuje pozostałości starożytnego miasta Turris Libisonis. Jeśli odwiedza Narodowe Muzeum Archeologiczne i archeologicznego można podziwiać jego ważnych znalezisk, starożytne spa i spacer po brukowanych uliczek i domów ozdobione pięknym wielobarwnego marmuru. Istnieje wiele parków i terenów zielonych w mieście, w którym goście mogą spędzić kilka godzin na odpoczynek.Miasto posiada również wiele restauracji i trattorii, gdzie goście mogą wypróbować lokalne specjały.

Port jest połączony promami do Genui, Marsylii, Tulonu, Barcelona, Civitavecchia, Propriano.