Marina Srikandi

Marina Srikandi oferują wysokiej prędkości transferu prom wokół szczęśliwych miejsc wakacyjnych - Bali, Lombok i Gili Islands w Indonezji. Firma znana jest jako jeden z największych operatorów promowych w regionie i szczyci się profesjonalizm z doświadczonych kapitanów i członków załogi.

Założona w grudniu 2010 roku, firma Marina Srikandi balijski wykorzystuje 4 ultranowoczesne naczynia. Wszystkie z nich zapewniają przyjemną podróż, jak są specjalnie zaprojektowane do obsługi prąd wody w Indonezji. Na pokładzie znajdziesz klimatyzowane część wypoczynkową, przestronny taras słoneczny i czyste toalety oprócz urządzeń bezpieczeństwa. Na niektórych trasach, rozrywki, takie jak telewizor LCD i muzyki są dostępne.

Odpływają promy z terminalu w Padang Bai w East Bali, bezpośrednio popłynąć Senggigi, tradycyjny ośrodek turystyczny Lombok, a także do dwóch Wyspy Gili - Gili Trawangan oraz Gili Air. Promy na wszystkich trasach kursują codziennie, przez cały rok i trwać od 1 godziny do 1 godziny 30 minut.

Na życzenie Marina Srikandi zapewniają także bezpłatny transfer do Padang Bai od innych głównych obszarów turystycznych w Bali Wschodniej i Południowej.

Na wakacje na Bali i patrząc na przygodę ulicach? Marina Srikandi przejście do ukryty skarb Indonezji Lombok i Gili Islands w rozsądnej cenie!

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Marina Srikandi operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Marina Srikandi harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie Marina Srikandi trasy

Alternatywne firmy i trasy