COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Marina Srikandi

Operator Marina Srikandi oferuje bardzo szybkie połączenia promowe na wakacyjne wyspy - Bali, Lombok i Wyspy Gili w Indonezji. Firma znana jest jako jeden z największych operatorów promowych w regionie i szczyci się profesjonalizmem oraz doświadczonymi kapitanami i członkami załogi.

Założona w grudniu 2010 roku, firma Marina Srikandi balijski wykorzystuje 4 ultranowoczesne naczynia. Wszystkie z nich zapewniają przyjemną podróż, jak są specjalnie zaprojektowane do obsługi prąd wody w Indonezji. Na pokładzie znajdziesz klimatyzowane część wypoczynkową, przestronny taras słoneczny i czyste toalety oprócz urządzeń bezpieczeństwa. Na niektórych trasach, rozrywki, takie jak telewizor LCD i muzyki są dostępne.

Odpływają promy z terminalu w Padang Bai w East Bali, bezpośrednio popłynąć Senggigi, tradycyjny ośrodek turystyczny Lombok, a także do dwóch Wyspy Gili - Gili Trawangan oraz Gili Air. Promy na wszystkich trasach kursują codziennie, przez cały rok i trwać od 1 godziny do 1 godziny 30 minut.

Na życzenie Marina Srikandi zapewniają także bezpłatny transfer do Padang Bai od innych głównych obszarów turystycznych w Bali Wschodniej i Południowej.

Na wakacje na Bali i patrząc na przygodę ulicach? Marina Srikandi przejście do ukryty skarb Indonezji Lombok i Gili Islands w rozsądnej cenie!

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Marina Srikandi i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Marina Srikandi. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.