Marina Srikandi
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Marina Srikandi

Operator Marina Srikandi oferuje bardzo szybkie połączenia promowe na wakacyjne wyspy - Bali, Lombok i Wyspy Gili w Indonezji. Firma znana jest jako jeden z największych operatorów promowych w regionie i szczyci się profesjonalizmem oraz doświadczonymi kapitanami i członkami załogi.

Założona w grudniu 2010 roku, firma Marina Srikandi balijski wykorzystuje 4 ultranowoczesne naczynia. Wszystkie z nich zapewniają przyjemną podróż, jak są specjalnie zaprojektowane do obsługi prąd wody w Indonezji. Na pokładzie znajdziesz klimatyzowane część wypoczynkową, przestronny taras słoneczny i czyste toalety oprócz urządzeń bezpieczeństwa. Na niektórych trasach, rozrywki, takie jak telewizor LCD i muzyki są dostępne.

Odpływają promy z terminalu w Padang Bai w East Bali, bezpośrednio popłynąć Senggigi, tradycyjny ośrodek turystyczny Lombok, a także do dwóch Wyspy Gili - Gili Trawangan oraz Gili Air. Promy na wszystkich trasach kursują codziennie, przez cały rok i trwać od 1 godziny do 1 godziny 30 minut.

Na życzenie Marina Srikandi zapewniają także bezpłatny transfer do Padang Bai od innych głównych obszarów turystycznych w Bali Wschodniej i Południowej.

Na wakacje na Bali i patrząc na przygodę ulicach? Marina Srikandi przejście do ukryty skarb Indonezji Lombok i Gili Islands w rozsądnej cenie!

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Marina Srikandi i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Marina Srikandi. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.