Prom Mantoudi do Saloniki

Mantoudi Saloniki polaczenie laczy Grecja z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, SeaJets. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Mantoudi Saloniki zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Mantoudi - Saloniki

  • SeaJets
    • 4 przeprawy w tygodniu 5 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Saloniki - Przewodnik

Greckie miasto w Salonikach znajduje się w północnej Grecji (Central Macedonia) i jest drugim co do wielkości miasto greckie, po Atenach. Saloniki jest często określane jako kulturalnej stolicy kraju. Znany także jako "Salonik", Saloniki jest idealnym miejscem, aby poddać się we wszelkiego rodzaju luksusy i smakołyki, z super sklepów, dobrych restauracji, klubów nocnych, w porywający niektórych muzeach jakości, i mnóstwo koncertów i imprez, szczególnie w sezonie letnim ,Szereg zabytków w Salonikach warto odwiedzić, a mianowicie jego historycznego Białej Wieży, murów bizantyjskich, tradycyjnej architektury greckiej i jej pięknym nabrzeżu, które jest pokryte kawiarnie i sklepy.

Chociaż może być Saloniki archeologiczne miasta z licznymi starożytnych zabytków, jest dogodnie blisko wyjątkowych plaż, które często wyposażony jest w duży wybór sportów wodnych. Większość plaże są zaledwie kilka minut jazdy od hotelu, są skupione wokół Zatokę Termajską, z najbardziej popularnych plaż w tym Angelochori, Aretsou, Galaxias, Nea Michaniona, Perea Beach i Platania, między innymi.