Mandarin Cruises
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Mandarin Cruises

Mandarin Cruises jest jednym z wiodących operatorów promowych w Wietnamie, zapewniający szybkie połączenia na trasach międzynarodowych między Phnom Penh w Kambodży i Chau Doc w Wietnamie, wzdłuż rzeki Mekong.

Założona w 1999 roku, pod nazwą Tu Trang, Mandarin Cruises jest obecnie jednym z najpopularniejszych przewoźników wśród podróżników, którzy chcą przekroczyć granicę na 12 najdłuższej rzece na świecie, a siódmej co do długości w Azji, Mekongu, który ma około 4350 km długości.

Obsługiwane przez zespół dobrze wyszkolonych członków załogi, szybkie statki Mandarin Cruises są nowocześnie zaprojektowane. Działają na potężnych silnikach twin i oferują jedne z najszybszych rejsów w regionie. Pomalowane są na charakterystyczne kolory firmowe, biel i pomarańcz. Najmniejszy prom może pomieścić 11 pasażerów, natomiast największy 45 (znajdziesz tam również dwie sekcje na bagaże oraz wygodne fotele). Flota obejmuje również dwie motorówki z miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu, skąd będziesz mógł podziwiać piękne widoki na dżunglę.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Mandarin Cruises harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.