COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mandarin Cruises

Mandarin Cruises jest jednym z wiodących operatorów promowych w Wietnamie, zapewniający szybkie połączenia na trasach międzynarodowych między Phnom Penh w Kambodży i Chau Doc w Wietnamie, wzdłuż rzeki Mekong.

Założona w 1999 roku, pod nazwą Tu Trang, Mandarin Cruises jest obecnie jednym z najpopularniejszych przewoźników wśród podróżników, którzy chcą przekroczyć granicę na 12 najdłuższej rzece na świecie, a siódmej co do długości w Azji, Mekongu, który ma około 4350 km długości.

Obsługiwane przez zespół dobrze wyszkolonych członków załogi, szybkie statki Mandarin Cruises są nowocześnie zaprojektowane. Działają na potężnych silnikach twin i oferują jedne z najszybszych rejsów w regionie. Pomalowane są na charakterystyczne kolory firmowe, biel i pomarańcz. Najmniejszy prom może pomieścić 11 pasażerów, natomiast największy 45 (znajdziesz tam również dwie sekcje na bagaże oraz wygodne fotele). Flota obejmuje również dwie motorówki z miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu, skąd będziesz mógł podziwiać piękne widoki na dżunglę.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Mandarin Cruises harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Mandarin Cruises - trasy i porty

Wszystkie trasy Mandarin Cruises