Malmo
Swinoujscie
Promy do Polska
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Malmo Swinoujscie

Malmo Swinoujscie polaczenie laczy Szwecja z Polska. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Malmo Swinoujscie zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Polski.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Malmo do Swinoujscie?

Czas przeprawy promowej z Malmo do Swinoujscie wynosi około 8h 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Malmo do Swinoujscie i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Malmo a Swinoujscie?

Jest 1 operator promowy dla Malmo do Swinoujscie i jest to
  • Finnlines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Malmo do Swinoujscie?

Zarezerwuj promy z Malmo do Swinoujscie poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Malmo - Przewodnik

Malmö jest stolicą regionu Sknaia w Szwecji. Miasto zostało przekształcone od budowy mostu Oresund, który oferuje przejazd przez cieśninę Oresund pomiędzy Skania, w południowej Szwecji i Danią. Pomimo ostatnich rozbudowań, miasto zachowało swoją przyjazną atmosferę i ma duży wybór atrakcji kulturalnych. Wsród nich nowe muzeum sztuki współczesnej - Moderna Museet Malmö, które jest w opuszczonej elektrowni i eksponuje współczesne, międzynarodowe dzieła sztuki. Malmo oferuje również duży wybór znakomitych restauracji, kawiarni i barów.

W zamku Malmöhus mieści się Muzeum Malmö Art, Muzeum Miejskie, Muzeum Historii Naturalnej i Nauki oraz Muzeum Morskie. Innym miejscem w Malmo, które warto odwiedzić to galeria Malmö Konsthall, znana jest ze swojej funkcji i estetyki oraz wykorzystania efektu światła i przestrzeni.

Z portu w Malmö odpływają promy do Travemunde w Niemczech.


Swinoujscie - Przewodnik

Miasto Świnoujście znajduje się w północno - zachodniej części Polski, przy ujściu rzeki Świny do Morza Bałtyckiego. Obszar miasta leży na 44 wyspach, ale tylko trzy z nich są zamieszkane – Wolin – największa wyspa w Polsce, Uznam oraz Karsibór. Ponad 80% mieszkańców żyje w polskiej części wyspy Uznam (większa część należy do Niemiec). Wyspa Wolin posiada zabytkową latarnię, która ma wysokość 68m i jest najwyższa na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Rozciąga się z niej wspaniały widok na Świnoujście i okolice. Świnoujście posiada największy i najbardziej nowoczesny terminal promowy w Polsce, oferując regularne połączenia do Danii i Szwecji.


Malmo do Swinoujscie Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Finnlines 10:15 19:00 8 godziny 45 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.