COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Malaga - Tanger Med jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania do Maroko.

Przewoźnicy Promowi - Malaga - Tanger Med

    • 1 Przeprawy Tygodniowo 5 godz
    • Uzyskaj cenę

Prom Malaga do Tanger Med

Malaga Tanger Med polaczenie laczy Hiszpania z Maroko. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Balearia. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Malaga Tanger Med zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Malaga - Przewodnik

Hiszpańskie miasto Malaga znajduje się w regionie Andaluzja w południowej Hiszpanii, i jest na wybrzeżu Costa del Sol (Wybrzeże Słońca). Miasto leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego i jest około 100 km na wschód od Cieśniny Gibralta i około 130 km od wybrzeży Afryki Północnej. Wielu turystów przyciąga do miasta i jego okolic, ze względu na jego klimat subtropikalny, który charakteryzuje się gorącym i słonecznym latem i łagodną zimą. Słynny hiszpański artysta Pablo Picasso urodził się w Maladze, oraz hebrajski poeta i filozof żydowski Salomon Ibn Gabriol i aktor Antonio Banderas. Miasto jest siedzibą wielu zabytków, w tym forteca Alcazaba Arab i jest także domem dla procesji religijnych, które stanowią część obchodów Wielkiego Tygodnia w Maladze, które zostały zgłoszone na Festiwal zainteresowania turystów.

Inne zabytki w mieście to Katedra barokowa, która jest powszechnie znany jako La Manquita (Jedna Uzbrojona Kobieta) i niedawno odrestaurowany rzymski teatr. Położony na wzgórzu nad miastem jest Parador, który znajduje się w Zamku Gibralfaro. Jest to wspaniałe miejsce na pobyt, z fantastycznym widokiem na Malage i na port.

Malaga port promowy znajduje się w sąsiedztwie starego miasta Malaga. Połączenia promowe z portu działają do Melilli.


Tanger Med - Przewodnik

Znajdujacy sie się w polnocnej czesci Maroka, na polnocnym wybrzezu Afryki, miasto Tanger lezy na zachodnim wejsciu do ciesniny Gibraltar, gdzie Morze Sródziemne spotyka sie z Oceanem Atlantyckim. Dzis wiele zabytkowych budynków i palacow Kasbah zostaly zakupione przez Europejczykow i zostaly przeksztalcone w hotele, restauracje i muzea.Muzeum Kasbah znajduje sie tuz przy Place du Mechouar i zawiera rozne zabytki z epoki kamienia na przelomie XX wieku, wyswietlajac bogata historie Tangeru. Tutaj mozna zobaczyc dowody wielu narodow, ktore zamieszkiwaly te teren. Nie mozna pominac pieknej mozaiki pochodzacej z rzymskiego miasta Volubilis.