COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mahi Mahi Dewata

Trzy statki, które różnią się stylem i usługami. Hanil Blue Narae jest promem samochodowym o wysokiej prędkości roboczej, oferując najszybszą przeprawę między kontynentem, a Jeju i ma pojemność dla maksymalnie 570 pasażerów i 63 samochodów. Prom samochodowy Hanil jest większy i zapewnia bardziej tradycyjny rejs promem. Jest on w stanie pomieścić do 1000 pasażerów i ponad 100 samochodów.

Jest to nnowa firma przewoazowa w branzy morskiej, Mahi Mahi Dewata wykorzystuje nowoczesne promy, wyposazone w najnowoczesniejszy sprzet i udogodnienia, w tym silniki Suzuki, GPS, toalety elektryczne oraz duze poklady sloneczne.

Z ponad 30 licencjonowanych personelu, ktorzy posiadaja wieloletnie doswiadczenie w dziedzinie zeglarstwa Bali, Mahi Mahi Dewata zapewnia rowniez 100% bezpieczenstwo. Dla kazdego pasazera, jest Miedzynarodowa konwencja o bezpieczenstwie zycia na morzu lub SOLAS oraz kamizelki ratunkowe,promy posiadaja rowniez 3 duze nadmuchiwane tratwy ratunkowe na kazdym statku.

Oferuja profesjonalna i przyjazna obsluge, a takze doskonaly poziom satysfakcji klienta. Przed rejsem pasazerowie maja mozliwosc relaksu w prywatnym pomieszczeniu/pokoju firmy w Padangbai Harbour gdzie znajduja sie restauracja i prysznic. Takze kawa i herbata sa podawane przed wyjazdem, a wode mineralna mozna dostac na pokladzie.

Z directferries.pl można znaleźć Mahi Mahi Dewata rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Mahi Mahi Dewata bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Mahi Mahi Dewata z innymi firmami promowymi.