Mahi Mahi Dewata
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Mahi Mahi Dewata

Trzy statki, które różnią się stylem i usługami. Hanil Blue Narae jest promem samochodowym o wysokiej prędkości roboczej, oferując najszybszą przeprawę między kontynentem, a Jeju i ma pojemność dla maksymalnie 570 pasażerów i 63 samochodów. Prom samochodowy Hanil jest większy i zapewnia bardziej tradycyjny rejs promem. Jest on w stanie pomieścić do 1000 pasażerów i ponad 100 samochodów.

Jest to nnowa firma przewoazowa w branzy morskiej, Mahi Mahi Dewata wykorzystuje nowoczesne promy, wyposazone w najnowoczesniejszy sprzet i udogodnienia, w tym silniki Suzuki, GPS, toalety elektryczne oraz duze poklady sloneczne.

Z ponad 30 licencjonowanych personelu, ktorzy posiadaja wieloletnie doswiadczenie w dziedzinie zeglarstwa Bali, Mahi Mahi Dewata zapewnia rowniez 100% bezpieczenstwo. Dla kazdego pasazera, jest Miedzynarodowa konwencja o bezpieczenstwie zycia na morzu lub SOLAS oraz kamizelki ratunkowe,promy posiadaja rowniez 3 duze nadmuchiwane tratwy ratunkowe na kazdym statku.

Oferuja profesjonalna i przyjazna obsluge, a takze doskonaly poziom satysfakcji klienta. Przed rejsem pasazerowie maja mozliwosc relaksu w prywatnym pomieszczeniu/pokoju firmy w Padangbai Harbour gdzie znajduja sie restauracja i prysznic. Takze kawa i herbata sa podawane przed wyjazdem, a wode mineralna mozna dostac na pokladzie.

Z directferries.pl można znaleźć Mahi Mahi Dewata rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Mahi Mahi Dewata bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Mahi Mahi Dewata z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.