COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

LYG Ferry

Lianyungang Ferry Co. jest wiodącym operatorem na terenie Korei Południowej i oferuje przeprawy przez Morze Żółte z Incheon i Pyeongtaek na zachodnim wybrzeżu Korei Południowej do Lianyungang w prowincji Jiangsu we wschodnich Chinach.

Na pokładzie każdego z promów znajdziesz szereg udogodnień, w tym mieszanki koreańskich i chińskich restauracji, sklepy wolnocłowe sprzedające szeroką gamę produktów, sale gier oraz Wi-Fi. Oferują oni również szeroki wybór kabin, tak więc każdy będzie mógł znaleźć dla siebie odpowiednie zakwaterowanie.

Lianyungang Ferry Co. oferuje przeprawy do 3 znaczących kulturowo miast wchodniej Azji, jest to więc najlepszy wybór jeśli chcesz odkrywać chińskie i koreańskie dziedzictwo oraz kulturę. Warte uwagi jest zwłaszcza miasto Lianyungang ze wspaniałymi górami Huaguo i legendarnym wodopojem. Trzecie co do wielkości miasto w Korei Południowej, Incheon jest centrum finansowym, a wokół znajdują się piękne wysepki, podczas gdy Pyeongtaek był miejscem dla słynnej bitwy między USA a Koreą Północneą w 1950 roku.

Zobacz LYG Ferry,ceny i rozkłady jazdy, bilety LYG Ferry z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac LYG Ferry z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy LYG Ferry