LYG Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

LYG Ferry

Lianyungang Ferry Co. jest wiodącym operatorem na terenie Korei Południowej i oferuje przeprawy przez Morze Żółte z Incheon i Pyeongtaek na zachodnim wybrzeżu Korei Południowej do Lianyungang w prowincji Jiangsu we wschodnich Chinach.

Na pokładzie każdego z promów znajdziesz szereg udogodnień, w tym mieszanki koreańskich i chińskich restauracji, sklepy wolnocłowe sprzedające szeroką gamę produktów, sale gier oraz Wi-Fi. Oferują oni również szeroki wybór kabin, tak więc każdy będzie mógł znaleźć dla siebie odpowiednie zakwaterowanie.

Lianyungang Ferry Co. oferuje przeprawy do 3 znaczących kulturowo miast wchodniej Azji, jest to więc najlepszy wybór jeśli chcesz odkrywać chińskie i koreańskie dziedzictwo oraz kulturę. Warte uwagi jest zwłaszcza miasto Lianyungang ze wspaniałymi górami Huaguo i legendarnym wodopojem. Trzecie co do wielkości miasto w Korei Południowej, Incheon jest centrum finansowym, a wokół znajdują się piękne wysepki, podczas gdy Pyeongtaek był miejscem dla słynnej bitwy między USA a Koreą Północneą w 1950 roku.

Zobacz LYG Ferry,ceny i rozkłady jazdy, bilety LYG Ferry z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac LYG Ferry z alternatywnymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.