Niestety, Lucky Bay - Wallaroo usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Lucky Bay - Wallaroo

Serwis Lucky Bay - Wallaroo byl operowany przez Sea Sa.

Pomimo tego, ze polaczenie promowe nie jest obecnie dostepne, jako strona ze stosunkowa duza skala polaczen, pracujaca z wiekszoscia firm promowych, jestesmy w stanie zaoferowac Panstwu alternatywne przeprawy promowe w Australia, ktore zostaly przedstawione ponizej.

Kliknij link ponizej dla dalszych informacji lub wybierz z menu po lewej stronie, aby porownac ceny biletow, rozklady i zarezerwowac bilety promowe teraz.

Lucky Bay - Przewodnik

Luck Bay znajduje się na Półwyspie Eyre w Australii Południowej. Zatoka została nazwana obiektem Lucky Bay przez Matthew Flinders kiedy odkrywal południowe wybrzeże Australii w 1802 roku. Wziął niebezpieczną drogę przez Archipelag Recherche i ukryl sie w zatoce przed letniej burzy. Podczas zakotwiczenia w zatoce, botanik Flinders'a, Robert Brown, odkrył wiele nowych gatunków flory podczas zwiedzania okolicy. Zatoka jest idealnym miejscem do kąpieli, do nurkowania, do lowienia ryb i do surfowania i uruchamiania małych łodzi. Jednak goście powinni pamiętać, że plaże moga być trudne dla pojazdów, ponieważ łatwo ugrzęznąć w najbardziej niewinnie wygladajacym mokrym lub suchym piasku.

Port w zatoce to SeaSA Spencer Gulf port pasazerski, która działa przez Zatoke Spencer miedzy Lucky Bay i Wallaroo. Usługa, która jest dla pasażerów i pojazdów, otrzymała nagrodę Australijskiego Stowarzyszenia Ochrony Środowiska Morskiego w 2006 roku "za jego potencjał do zaoszczędzenia ponad 25.000 ton emisji dwutlenku węgla rocznie z ruchu drogowego, zapewniając alternatywę przeplyniecia przez zatoke zamiast długiej podróży samochodem".

Wallaroo - Przewodnik

Australijskie miasto Wallaroo jest około 160 km na północ od Adelajdy. Miasto oferuje turystom wspaniałe pływanie, wędkarstwo, relaks i zwiedzanie. Wallaroo Molo jest jednym z najbardziej popularnych dla rybaków, podczas gdy w Molo jest popularne wśród nurków z różnych życia morskiego. Głęboki port morski i do domu do floty krewetki Spencer Gulf, wraz z rozwojem wielu milionów dolarów marina Wallaroo ma mnóstwo atrakcji i jest port macierzysty SA Car Morza i prom pasażerski, który sprawia, że codzienne przeprawy z Lucky Wallaroo Zatoka na Eyre Peninsula. Wallaroo Osada powstała na Wallaroo Bay od 1861 roku został uznany za miasto w roku 1862. Przez 1865 mieszkańców było 3000, a zadebiutował w 5000, w 1920 roku było największym i najważniejszym portem na Półwyspie Yorke, gdy do 1923 roku produkcja miedzi przestał, i największy i najważniejszy na Spencer Zatoki aż hutach Port Pirie powstały w 1890 roku.