Niestety, Lucky Bay - Wallaroo usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Lucky Bay - Wallaroo

Serwis Lucky Bay - Wallaroo byl operowany przez Sea Sa.

Pomimo tego, ze polaczenie promowe nie jest obecnie dostepne, jako strona ze stosunkowa duza skala polaczen, pracujaca z wiekszoscia firm promowych, jestesmy w stanie zaoferowac Panstwu alternatywne przeprawy promowe w Australia, ktore zostaly przedstawione ponizej.

Kliknij link ponizej dla dalszych informacji lub wybierz z menu po lewej stronie, aby porownac ceny biletow, rozklady i zarezerwowac bilety promowe teraz.

Średnia cena promu Lucky Bay Wallaroo

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Lucky Bay Wallaroo to samochod + 2 pasazerów.

Lucky Bay Przewodnik

Luck Bay znajduje się na Półwyspie Eyre w Australii Południowej. Zatoka została nazwana obiektem Lucky Bay przez Matthew Flinders kiedy odkrywal południowe wybrzeże Australii w 1802 roku. Wziął niebezpieczną drogę przez Archipelag Recherche i ukryl sie w zatoce przed letniej burzy. Podczas zakotwiczenia w zatoce, botanik Flinders'a, Robert Brown, odkrył wiele nowych gatunków flory podczas zwiedzania okolicy. Zatoka jest idealnym miejscem do kąpieli, do nurkowania, do lowienia ryb i do surfowania i uruchamiania małych łodzi. Jednak goście powinni pamiętać, że plaże moga być trudne dla pojazdów, ponieważ łatwo ugrzęznąć w najbardziej niewinnie wygladajacym mokrym lub suchym piasku.

Port w zatoce to SeaSA Spencer Gulf port pasazerski, która działa przez Zatoke Spencer miedzy Lucky Bay i Wallaroo. Usługa, która jest dla pasażerów i pojazdów, otrzymała nagrodę Australijskiego Stowarzyszenia Ochrony Środowiska Morskiego w 2006 roku "za jego potencjał do zaoszczędzenia ponad 25.000 ton emisji dwutlenku węgla rocznie z ruchu drogowego, zapewniając alternatywę przeplyniecia przez zatoke zamiast długiej podróży samochodem".

Wallaroo Przewodnik

Australijskie miasto Wallaroo jest około 160 km na północ od Adelajdy. Miasto oferuje turystom wspaniałe pływanie, wędkarstwo, relaks i zwiedzanie. Wallaroo Molo jest jednym z najbardziej popularnych dla rybaków, podczas gdy w Molo jest popularne wśród nurków z różnych życia morskiego. Głęboki port morski i do domu do floty krewetki Spencer Gulf, wraz z rozwojem wielu milionów dolarów marina Wallaroo ma mnóstwo atrakcji i jest port macierzysty SA Car Morza i prom pasażerski, który sprawia, że codzienne przeprawy z Lucky Wallaroo Zatoka na Eyre Peninsula. Wallaroo Osada powstała na Wallaroo Bay od 1861 roku został uznany za miasto w roku 1862. Przez 1865 mieszkańców było 3000, a zadebiutował w 5000, w 1920 roku było największym i najważniejszym portem na Półwyspie Yorke, gdy do 1923 roku produkcja miedzi przestał, i największy i najważniejszy na Spencer Zatoki aż hutach Port Pirie powstały w 1890 roku.