Prom Los Cristianos do Valle Gran Rey

Los Cristianos Valle Gran Rey polaczenie laczy Teneryfa z La Gomera. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Los Cristianos Valle Gran Rey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Los Cristianos - Valle Gran Rey

  • Naviera Armas
    • 2 przeprawy w tygodniu 1 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Los Cristianos Valle Gran Rey

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Los Cristianos Valle Gran Rey to samochod + 2 pasażerów.

Los Cristianos - Przewodnik

Los Cristianos leży na Teneryfie w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Miasto posiada dwie plaże z czarnym wulkanicznym piaskiem i kilka barów, restauracji i klubów.

Zachodnia część promenady Los Cristianos stopniowo wtapia się w Playa de las Americas, która ma reputację imprezowej stolicy Teneryfy ze względu na liczne dyskoteki i kluby. Jeśli preferujesz spokojniejsze miejsce na łonie natury, to wybierz się promem na sąsiednią wyspę La Gomera.

Z portu Los Cristianos kursują promy do Valverde/ EL Hierro, San Sebastian de la Gomera i Santa Cruz de La Palma.