Los Cristianos do Valle Gran Rey Prom

Los Cristianos Valle Gran Rey polaczenie laczy Teneryfa z La Gomera. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 10 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Los Cristianos Valle Gran Rey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Los Cristianos - Valle Gran Rey Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 10 przeprawy w tygodniu 1 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Los Cristianos Valle Gran Rey

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Los Cristianos Valle Gran Rey to samochod + 2 pasazerów.

Los Cristianos Przewodnik

Hiszpańskie miasto i port w Los Cristianos znajduje się na Wyspie Kanaryjskiej - Teneryfie. Centrum miasta Los Cristianos jest wokół zatoki, ale stopniowo rozszerza sie głąb lądu. Istnieje wiele starszych budynkow, które pozostaly w mieście, które poprzedzają wzrost turystyki, która rozpoczęła się w pod koniec 20 wieku. Miasto posiada dwie plaże, z czarnym wulkanicznym piaskiem i kilka barów, restauracji i klubów, które odpowiadają do wzrostu liczby turystów. W obszarze promenady miasta, z dala od plaż, znajduje się wiele sklepów, w tym butiki, projektantów mody i wiele innych miejsc, aby moc się targować.

Wzdluz promenady na zachód, Los Cristianos stopniowo wtapia sie w Playa de las Americas, która ma reputację bycia stolicą impreza Teneryfy. To dlatego, że ma wiele klubów nocnych i barów, ale również doskonały wybór sklepów. Dla spokojniejszy sposób spędzenia czasu, promem na wyspę La Gomera, gdzie zwiedzający znajdą lasy deszczowe, czekające na odkrycie. Przeplyniecie do La Gomera trwa około 70 minut.

Z miejskiego portu, promy mogą być zabrane do Valverde, San Sebastian de la Gomera i Santa Cruz de La Palma.