Liverpool Birkenhead
Belfast
Promy do Północna Irlandia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Liverpool Birkenhead Belfast

Liverpool Birkenhead Belfast polaczenie laczy Anglia z Północna Irlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Liverpool Birkenhead Belfast zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Liverpool Birkenhead do Belfast - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia do Północna Irlandia.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Liverpool Birkenhead do Belfast?

Czas przeprawy promowej z Liverpool Birkenhead do Belfast wynosi około 8h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Liverpool Birkenhead do Belfast i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Liverpool Birkenhead do Belfast?

Cena promu z Liverpool Birkenhead do Belfast może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Liverpool Birkenhead do Belfast wynosi 404 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Liverpool Birkenhead a Belfast?

Jest 1 operator promowy dla Liverpool Birkenhead do Belfast i jest to
  • Stena Line

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Liverpool Birkenhead do Belfast?

Zarezerwuj promy z Liverpool Birkenhead do Belfast poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Liverpool Birkenhead do Belfast?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Liverpool Birkenhead do Belfast z
  • Stena Line

Czy można zabrać samochód na prom z Liverpool Birkenhead do Belfast?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Liverpool Birkenhead do Belfast z
  • Stena Line

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Liverpool Birkenhead do Belfast?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Stena Line

Jak daleko jest Belfast od Liverpool Birkenhead?

Odległość pomiędzy Liverpool Birkenhead a Belfast wynosi około 188 mil morskich.

Liverpool Birkenhead - Przewodnik

Miasto Liverpool znajduje się w północno-zachodniej Anglii, na wschodnim brzegu estuarium w Mersey. Zróżnicowana populacja miasta, pochodząca z wielu narodowości, kultur i religii, w szczególności z Irlandii doprowadziły miasto do długiej i bogatej historii. W 2007 roku miasto obchodzilo swoje 800-ta rocznicę i było również Europejskim Miastem Kultury w tym samym roku, wraz z Stavanger w Norwegii. Miasto zostało również oznakowane Światową Stolicą Popu przez Guinness World Records z powodu jego słynnej związek z The Beatles i innych grup z czasów Merseybeat. Części miasta zostały również wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w uznaniu bogatego dziedzictwa miasta.

Port w Liverpoolu, który jest jednym z głównych portów Zjednoczonego Królestwa, jest rozłożony na oba brzegi rzeki Mersey. Na stronie Liverpoolu rzeki sa terminale promowe pasażerskie, gdzie pasażerowie mogą zakupić napoje i przekąski. Istnieją dwia codzienne przeplyniecia do Irlandii z czasem Przeplyniecia około 3 godziny i 45 minut, które są obecnie obsługiwane przez Super Seacat Fast Ferries. Są też dwie usługi każdego dnia do Dublina z czasem przeplyniecia około 8 godzin, pięć codziennych rejsów do Douglas na Wyspie Man, a czas przeplyniecia to 2 godziny i 30 minut, oraz dwa codzienn przeplyniecia do Belfaście w Północnej Irlandii o czasie od około 8 godzin.


Belfast - Przewodnik

Miasto Belfast znajduje sie w hrabstwie Antrim w Irlandii Polnocnej, chociaz czesci wschodniej i poludniowo Belfascie znajduja sie w County Down. Anche Belfast jest stolica Irlandii Polnocnej miasta. Siedzac przy ujsciu rzeki Lagan, gdzie staje sie gleboki i osloniety Lough, Belfast jest otoczony gorami, ktore stworzyly mikro klimatu sprzyjającego ogrodnictwie. Od wiktoriańskich Botanic Gardens w centrum miasta na wysokości Cave Hill Country Park, wielkim powierzchni Lagan Valley Regional Park do Colin Glen, Belfast zawiera mnostwo parkow i lasow. Parki i ogrody sa integralna czescia dziedzictwa Belfast i do domu mnostwo dzikich zwierzat i popularnych miejsc na piknik, spacer lub jogging. Liczne imprezy odbywaja sie festiwale, w tym: Przez takich jak Rose Tygodnia i działlan specjalnych, takich jak: wieczory i oglądanie ptakow polowań wielkich bestii.Styl architektoniczny budynkow Belfastu wynosi sie od Edwardian, jak ratusz, do nowoczesnych, jak Waterfront Hall. Wiele wiktorianskich atrakcji miasta, w tym glownego Lanyon budynku przy Queen University w Belfascie i Biblioteki Linenhall, zostaly zaprojektowane przez Sir Charles Lanyon.

Z portu w miescie, promy odjezdzaja do Cairnryan w Szkocji, Anglii i Liverpoolu do Douglas na Wyspe Man.


Liverpool Birkenhead do Belfast Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Stena Line 10:30 18:30 8 godziny Codzienność
Stena Line 22:00 06:30 8 godziny 30 minuty wt.
Stena Line 22:30 06:30 8 godziny pon., śr., czw., pt., sob., niedz.

Onboard the ferries

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.