Limbongan Maju
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Limbongan Maju

Trzy statki, ktore roznia sie stylem i uslugami. Hanil Niebieski Narae jest samochodowym promem o wysokiej predkosci roboczej najszybsze przejscie miedzy kontynentem, a Jeju i ma pojemnosc dla maksymalnie 570 pasazerow i 63 samochodow. Prom Hanil samochodowy jest wiekszy bardziej tradycyjny rejs promem stanie pomiescic do 1000 pasazerów i ponad 100 samochodow.

Trasa prowadzona jest od poczatku 2012 roku z promami Bahtera Express oraz MV Falcon II i obecnie prowadzi dwa razy dziennie w kazdym kierunku w ciagu tygodnia o zwiekszonej czestotliwosci w weekendy i świeta. Promy Limbongan Maju moga przewozic do 120 pasazerow. Ze wzgledu na krotki okres przejscia, urzadzenia na pokladzie sa ograniczone.

Terminal promowy w Tanjung Belungkor zostal oficjalnie zainaugurowany w 1993 roku i stanowi idealna brame do Desaru ,ktory jest okolo pietnascie minut jazdy od portu. Desaru jest popularnym miejscem w regionie i przyciąga turystow z bliska iz daleka.

Terminal promowy Singapore Changi znajduje sie w poludniowo-wschodniej, bardziej znany jako terminal w Changi Point, jest troche dalej wzdluz wybrzeza drogi Changi.

Directferries.pl pozwala na porównanie Limbongan Maju rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.