Leve Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Leve Ferries

Leve Ferries oferuje połączenia promowe między miastem Pireus na obrzeżach Aten i Eginą w Zatoce Sarońskiej, należącej do greckiego archipelagu na Morzu Egejskim.

Ich największy prom o nazwie "Ionian" oferuje bezpieczną i wygodną podróż po Morzu Egejskim. Na statku znajdziesz nowoczesne i stylowe bary oraz przestronną strefę miejsc siedzących wyposażoną w telewizory i klimatyzację. Prom ten może również pomieścić dużą liczbę pojazdów, dzięki czemu pasażerowie mogą bez trudu dotrzeć do najbardziej popularnych atrakcji turystycznych Grecji.

Prom odpływa z głównego portu w Pireus, położonego około 10 km na południowy zachód od centrum stolicy. Jest to największy port w basenie Morza Śródziemnego, gdzie każdego roku przeprawia się ponad 20 mln pasażerów.

Egina, należąca do archipelagu Wysp Sarońskich w zatoce o tej samej nazwie, jest popularnym miejscem na wkacyjny wypad wśród Ateńczyków jako że położona jest zaledwie 30 km od portu w Pireusie.

Tak więc wybierając Lève Ferries, masz szansę zobaczyć przepiękną Eginę: poznać jej idylliczne plaże i zwiedzić zabytki, wśród nich wspaniałą Świątynię Aphea.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Leve Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Leve Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.